NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Aš pats: žaidimai, kuriantys šeimos tradicijas, kultūrą ir ekonomiką

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,13 €
Kaina su kodu: 15,42 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-11 Rasa

Mane patraukė knygos aprašymas, bet knygos turinys irgi nenuvylė. Knyga iškart eina prie reikalo – kaip pasipriešinti vaikų manipuliacijoms, kad jie užsitarnautų norimus dalykus (žinotų savo pareigas), o ne laikytų jų gavimą savaime suprantamu dalyku (reikalautų tik savo teisių). Ši knyga padeda ne tik palengvinti tolimesnį gyvenimą tėvams, nes vaikai labiau pradeda vertinti kiekvieną dalyką, bet ir išugdyti jų vertybių sistemą.


2024-03-31 17.13 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aš pats: žaidimai, kuriantys šeimos tradicijas, kultūrą ir ekonomiką " aprašymas

Kaip panaudodami įvairius žaidimus tėvai galėtų įtraukti vaikus kuriant šeimos taisykles, kultūrą ir ekonomiką ir pasipriešinti išlaikytinių sąmonei, kai vaikai mano turį teisę gauti ko tik panorėję neįdėdami pastangų ir nesijaučia už nieką atsakingi.

Šios knygos „Aš pats: žaidimai, kuriantys šeimos tradicijas, kultūrą ir ekonomiką“ autoriai R. ir L. Eyre dalinasi savo patirtimi, įgyta užauginus devynis vaikus. Jie pasakoja, kaip panaudodami įvairius žaidimus tėvai galėtų:

· išmokyti vaikus prisidėti įgyvendinant savo norus;
· sukurti stiprią šeimos tapatybę ir vaikų savivertę;
· padėti vaikams išsiugdyti atsakomybę ir motyvaciją;
· išugdyti sumanius ir ekonomiškai išprususius vaikus.

Esame girdėję, kaip radikaliai pasikeičia darbuotojų elgesys jiems tapus verslo bendrasavininkiais. Panašiai gali būti ir mūsų šeimose, jei nustosime su vaikais elgtis kaip su pavaldiniais ir leisime jiems būti dalininkais šeimos kultūroje ir ekonomikoje. Jie mielai dalyvaus kuriant šeimos taisykles, tradicijas, kultūrą ir simbolius.

Autorių nuomone, pagrindinis įrankis ugdant vaikų atsakomybę ir motyvaciją yra nuosavybė. Vaikai pasijus atsakingi už savo pinigus ir daiktus, kai dėl jų turės paplušėti. Šeimos vertybės ir tradicijos taps jų nuosavybe, jei dalyvaus jas kuriant. Nuosavybė yra priešnuodis išlaikytinių sąmonei, kai vaikai mano turį teisę gauti ko tik panorėję neįdėdami pastangų ir nesijaučia už nieką atsakingi.

Anksčiau ši knyga buvo išleista pavadinimu „Duok pinigų. Kai vaikai viską nori gauti veltui“.


  • Autorius: Richard Eyre, Linda Eyre
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 210
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098153231

Kiti taip pat domėjosi


2024-01-11

Mane patraukė knygos aprašymas, bet knygos turinys irgi nenuvylė. Knyga iškart eina prie reikalo – kaip pasipriešinti vaikų manipuliacijoms, kad jie užsitarnautų norimus dalykus (žinotų savo pareigas), o ne laikytų jų gavimą savaime suprantamu dalyku (reikalautų tik savo teisių). Ši knyga padeda ne tik palengvinti tolimesnį gyvenimą tėvams, nes vaikai labiau pradeda vertinti kiekvieną dalyką, bet ir išugdyti jų vertybių sistemą.

Parašykite atsiliepimą apie "Aš pats: žaidimai, kuriantys šeimos tradicijas, kultūrą ir ekonomiką "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Linda Eyre, Richard Eyre pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aš pats: žaidimai, kuriantys šeimos tradicijas, kultūrą ir ekonomiką ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aš pats: žaidimai, kuriantys šeimos tradicijas, kultūrą ir ekonomiką " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aš pats: žaidimai, kuriantys šeimos tradicijas, kultūrą ir ekonomiką " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aš pats: žaidimai, kuriantys šeimos tradicijas, kultūrą ir ekonomiką "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Linda Eyre, Richard Eyre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aš pats: žaidimai, kuriantys šeimos tradicijas, kultūrą ir ekonomiką " perkama kartu