NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Automobilio priežiūra. Nesudėtingi remonto darbai. II dalis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-02-01 Linijus

Sveiki. Ieškau,audi a3 2004m 1,9l 77kw 105Ag mechaninė pavarų dėžė, automobilio priežiūros vadovėlio.Gal galite padėti. Dėkui 869824991 Linijus


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 1.99 SoldOut

Knygos "Automobilio priežiūra. Nesudėtingi remonto darbai. II dalis" aprašymas

Antroji knyga - pirmosios „Automobilio priežiūra. Nesudėtingi remonto darbai“ tęsinys. Naujausios technologijos padės tinkamai prižiūrėti, atlikti ir sudėtingesnius remonto darbus bei saugiai vairuoti automobilį.

Šioje knygoje nagrinėjami būdai, kaip kiekvienas vairuotojas gali pats nustatyti variklio aušinimo bei tepimo sistemų, dujų skirstymo mechanizmo, sankabos, mechaninės pavarų dėžės, kardaninių pavarų, varančiųjų tiltų, vairavimo įrenginio, stabdžių sistemos, elektros įrengimų ir kitų automobilio agregatų bei elementų techninę būklę.

Aprašomos nesudėtingos diagnozavimo priemonės, kurias pravartu įsigyti arba pasigaminti, padės tiksliau ir greičiau rasti gedimus. Tiksli diagnozė sumažins remonto darbų apimtį ir jų savikainų.

Pateikti patarimai padės šalinti gedimus kelyje ir remontuoti automobilį garaže. Juk verta mokėti savo jėgomis pataisyti perkaitusį variklį, sureguliuoti sankabų, pakeisti vairo trauklių antgalius ir sinchroninių šarnyrų apsauginius gaubtus, suremontuoti dureles, jų užraktus, stiklų kėliklius, sėdynes, buferius, garsinį signalų, rasti elektros grandinės gedimus, pakeisti perdegusius saugiklius, remontuoti elektros laidus ir kitus nesudėtingus elektrinius prietaisus.

Įgiję daugiau patirties, vairuotojai galės sureguliuoti variklio dujų skirstymo mechanizmo vožtuvų šiluminius tarpus, išplauti benzino įpurškimo sistemos purkštuvus, pakeisti nutrūkusį sankabos valdymo lynų ir išdilusius jos diskus, susidėvėjusius pavarų dėžės sinchronizatorius, guolius ir krumpliaračius, nesinchroninius ir sinchroninius šarnyrus, stabdžių trinkeles, cilindrus, diskus, būgnus ir stabdžių skystį, priekinį automobilio stiklų ar pašalinti jo įdaužas bei įtrūkas ir imtis kitų sudėtingesnių darbų.

Vairuotojai sugebės atlikti ir elektros įrangos remonto darbus. Jie pakeis neveikiantį įtampos reguliatorių, montažinį bloką, pataisys elektros srovės generatorių, starterį, stiklo valytuvą, uždegimo jungiklį, kontrolės ir kitus prietaisus.

Šių darbų sėkmė priklausys nuo to, kaip atidžiai vairuotojas perskaitė šių knygų ir išnagrinėjo minėtų įtaisų sandarų ir veikimų. Tuomet, pasitaręs su kolegomis ir garažo kaimynais, galės juos išsiardyti, atrasti ir pašalinti gedimus, o vėl surinkus tinkamai juos sureguliuoti. Išmokęs nagrinėti elektrines schemas, vairuotojas greičiau susiras prastai veikiančius elektrinius prietaisus, juos patikrins, sureguliuos arba pakeis naujais.

Mėgstantys konstruoti vairuotojai ras brėžinių ir patarimų, kaip pasigaminti krovininę arba sudedamųjų turistinę lengvojo automobilio priekabų ir saugiai jų eksploatuoti.

Pateikta informacija padės apsispręsti, ar pirkti įprastų ar didesnio pravažumo, o gal net ir visureigį automobilį. Patariama pirkti saugų automobilį, atsižvelgiant į jo daužymo testų rezultatus. Renkantis automobilį svarbu atsižvelgti ir į naujausius išradimus, įdiegtus šių laikų varikliuose ar kituose agregatuose. Ras patarimų ir naujovių mėgėjai, norintys pirkti automobilį su Vankelio rotoriniu varikliu. Nepalikti be dėmesio ir vairuotojai, ketinantys pirkti aplinkų mažiau teršiantį automobilį. Jau susidaro reali galimybė įsigyti elektrinį, hibridinį ar vandenilinį su kuro elementais automobilį.

Autoturistams nurodome pirktų ar išsinuomotų namelių ant ratų (kemperių) privalumus bei trūkumus. Tai padės lengviau pasirinkti kempingų ir racionaliau jame įsikurti. Patariame, kaip ruošiantis į kelionę rinktis tinkamų bagažinę ir patikimai jų įtvirtinti prie automobilio.

Patariama, kaip išvengti skaudžių avarijų, kai važiuojama kelio vingiuose. Nurodomi automobilių su priekiniais ir galiniais varančiaisiais ratais vairavimo ypatumai.

Mėgstantis skaityti techninę literatūrų vairuotojas tiksliai ir saugiai vairuoja automobilį, tinkamai jį prižiūri ir sugeba atlikti net ir sudėtingus remonto darbus. Jis savarankiškai kelia kvalifikacijų, o įveikęs kliūtis jaučia moralinį pasitenkinimų pasiektais rezultatais. Tad mechaniko įgūdžių įsigijęs vairuotojas veltui nešvaisto laiko ir turiningai dalį laisvalaikio leidžia garaže prie daug dėmesio reikalaujančio automobilio. Tokio vairuotojo automobilis visuomet esti švarus, gražiai atrodo, tyliai veikia ir patikimai bei ilgai tarnauja.

Turinys

TURINYS


Sunkus dujų skirstymo mechanizmo darbas / 9

Tepimo sistema / 18

Perkaito variklis / 25

Benzino purkštuvus plauname patys / 34

Sankaba turi veikti sklandžiai / 39

Mechaninė pavarų dėžė  / 52

Skirstymo dėžės / 66

Kardaninės pavaros / 70

Varantieji tiltai / 79

Tikslus vairas - saugaus eismo garantas / 99

Stabdžiai turi būti efektyvūs / 108

Elektrinės įrangos schemos / 118

Generatoriai / 130

Starteriai / 140

Automobilio jungikliai ir relės / 150

Stiklo valytuvai / 153

Garsiniai signalai / 160

Kontrolės prietaisai / 163

Kėbulo įranga / 169

Automobilio stiklai / 196

Remontuojame buferius / 201

Lengvųjų automobilių priekabos / 205

Motorizuotas turizmas / 215

Vežame turizmo reikmenis / 223

Naujų automobilių daužymas / 235

Nesuvaldė automobilio / 245

Įdomūs lengvųjų automobilių varikliai / 248

Vankelio rotorinis variklis / 268

Ateities automobiliai / 274

Literatūra / 284

  • Autorius: Juozas Žekonis
  • Leidėjas: Asveja
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955738183

Kiti taip pat domėjosi


2020-02-01

Sveiki. Ieškau,audi a3 2004m 1,9l 77kw 105Ag mechaninė pavarų dėžė, automobilio priežiūros vadovėlio.Gal galite padėti. Dėkui 869824991 Linijus

Parašykite atsiliepimą apie "Automobilio priežiūra. Nesudėtingi remonto darbai. II dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Juozas Žekonis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Automobilio priežiūra. Nesudėtingi remonto darbai. II dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Automobilio priežiūra. Nesudėtingi remonto darbai. II dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Automobilio priežiūra. Nesudėtingi remonto darbai. II dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Automobilio priežiūra. Nesudėtingi remonto darbai. II dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Juozas Žekonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Automobilio priežiūra. Nesudėtingi remonto darbai. II dalis" perkama kartu