0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tribologija. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai

3,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tribologija. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai


2021-06-30 3.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tribologija. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai" aprašymas

Mokomojoje knygoje pateikti 7 tribologijos laboratorinių darbų aprašai.Parašykite atsiliepimą apie "Tribologija. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tribologija. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Juzėnas, Kazimieras Juzėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Juzėnas, Kazimieras Juzėnas su knyga Tribologija. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tribologija. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Juzėnas, Kazimieras Juzėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tribologija. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tribologija. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai" perkama kartu