Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Baimės vieta (knyga su defektais)

Kaina: 4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį 4,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Baimės vieta (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knygoje „Baimės vieta“ speleologas, keliautojas ir fotografas Erikas Laiconas dalijasi atsiminimais iš urvų tyrinėjimo ekspedicijų, supažindindamas ne tik su požeminiu urvų ir urvynų pasauliu, bet ir su įvairių civilizacijų istorija.

Įkelti koją į šimtmečius netyrinėtą ir nuo pašalinių akių paslėptą urvą – didžiulis iššūkis. Dažną sustabdytų baimė ir čia tykantys netikėtumai, nes urvuose laukia visiškai kitas pasaulis. Čia paslėptus gamtos stebuklus savo akimis gali pamatyti vos keli laimingieji drąsuoliai. Vienas iš jų – lietuvių keliautojas, speleologas ir fotografas Erikas Laiconas. Antrojoje ciklo „Įeik, žmogau, į šią didybę!“ knygoje „Baimės vieta“ jis kviečia pažinti ne tik urvų paslaptis, bet ir tose vietovėse gyvenančius žmones bei jų kultūrą.

Eriką Laiconą pažinimo troškimas nuvedė į tolimiausius planetos kampelius. Leisdamasis tyrinėti urvus jis pabuvojo ir Pietryčių Azijoje, ir Pietų Amerikoje, ir Afrikoje, ir Karibų jūros regiono šalyse. Autorius sako, kad prieš keletą metų atrado tankios augmenijos slepiamus atogrąžų miškų urvus. Knyga „Baimės vieta“ – jo kelionių į Meksiką, Gvatemalą, Salvadorą, Kosta Riką bei kitas šio regiono šalis prisiminimų istorijos.

Erikas Laiconas dalinasi įspūdžiais apie savo ekspedicijas, gyvai ir vaizdžiai pasakoja apie įvairius kelionių iššūkius, kelionėse sutiktas žmonių gentis bei jų papročius. Skaitytojams bus įdomios jo pateikiamos biologijos ir geografijos žinios – jos praplės akiratį ir atskleis, ką slepia nujostabaus grožio unikalus gamtos stebuklas - siaurų plyšių ir milžiniškų įgriuvų pasaulis. Eriko Laicono kelionės dienoraščiai – tai tarsi trileris, kuriame netrūksta ir urvų tamsos, ir pavojų, ir atradimo džiaugsmo.

Dar vaikystėje Erikui Laiconui į rankas pakliuvo prancūzų tyrinėtojo Norberto Kastere knyga „10 metų po žeme“ – būtent ši knyga vaiko širdyje pažadino norą pažinti požeminį pasaulį. Jaunystėje jis tyrinėjo urvus Kryme, Kaukaze ir Bulgarijoje. Su metais aistra tik augo.

Per beveik 50 metų trunkančius tyrinėjimus keliautojas surinko įspūdingą mineralų ir kitų radinių kolekciją. Erikas Laiconas teigia niekada nekenkiantis urvui. Per ilgus kelionių metus sukauptų radinių užteko pirmajam Lietuvos speleologijos muziejui įsteigti. Atsiminimų knyga „Baimės vieta“ – tarsi dar vienas šio muziejaus eksponatas, demonstruojantis gyvą ir nesumeluotą tyrinėtojo erudito patirtį.

Keliautojas kalba šešiomis kalbomis. Yra nukeliavęs daugiau nei 1 200 000 km (30 kartų aplink Žemės rutulį), o už Lietuvos ribų praleidęs daugiau nei 10 metų.

„Dar aukščiau palipę beveik priėjome vietą, kur gyvena žmonės, kurie bijo žmonių. Buvome priartėję prie jų apie 50 m atstumu taip, kad galima būtų laisvai susikalbėti. Fotografuotis jie nebijojo, nes nesuprato, ką aš darau. Atidžiai mus stebėdami, jie buvo pasiruošę bet kuriuo momentu pasitraukti. Svetimų jie niekada nepuola ir nežudo. Sako, einant artyn, jie paprasčiausiai pabėga, nes vengia bet kokio kontakto su pašaliečiais. Nė vienas užsienietis prieš mane dar nebuvo čia atėjęs.“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baimės vieta (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Baimės vieta (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Baimės vieta (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Baimės vieta (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Baimės vieta (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baimės vieta (knyga su defektais)" perkama kartu