NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Bakalauro baigiamojo darbo nurodymai

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2.29 SoldOut

Knygos "Bakalauro baigiamojo darbo nurodymai" aprašymasParašykite atsiliepimą apie "Bakalauro baigiamojo darbo nurodymai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bakalauro baigiamojo darbo nurodymai", Egidijus Dragašius, Remigijus Jonušas, Egidijus Juzėnas ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Egidijus Dragašius, Remigijus Jonušas, Egidijus Juzėnas ir kt. su knyga "Bakalauro baigiamojo darbo nurodymai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bakalauro baigiamojo darbo nurodymai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Dragašius, Remigijus Jonušas, Egidijus Juzėnas ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bakalauro baigiamojo darbo nurodymai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bakalauro baigiamojo darbo nurodymai" perkama kartu