0
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 4.20 € (63%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Baroque in Lithuania. Guide

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 14x24, minkšti viiršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 206
  • ISBN ar kodas: 9789955230748

2020-11-30 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Baroque in Lithuania. Guide" aprašymas

Išsamus ir gausiai iliustruotas baroko gidas anglų kalba, nušviečiantis pagrindinius baroko istorijos Lietuvoje faktus ir pristatantis iškiliausius šio stiliaus kūrinius.
Lietuvai barokas yra viena didžiausių epochų, palikusių labai gilius pėdsakus šalies kultūriniame mentalitete. „Baroque in Lithuania“ pristato ir svarbius XVII–XVIII a. sakralinės architektūros paminklus, kurių nemažai sukūrė garsūs italų architektai, skulptoriai, ir unikalų Lietuvos „medinį baroką“, kurio puikūs pavyzdžiai išlikę Šiaurės Vakarų Lietuvoje. Telieka susidaryti pageidaujamą maršrutą ir geriau pažinti ne tik Lietuvos baroką, bet ir pačią Lietuvą.
Į anglų kalbą vertė Vida Urbonavičius.

Parašykite atsiliepimą apie "Baroque in Lithuania. Guide"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Architektūra

Arūnas Sverdiolas, Tojana Račiūnaitė, Irena Vaišvilaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Baroque in Lithuania. Guide, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Baroque in Lithuania. Guide aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Baroque in Lithuania. Guide už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Baroque in Lithuania. Guide? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arūnas Sverdiolas, Tojana Račiūnaitė, Irena Vaišvilaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Baroque in Lithuania. Guide" perkama kartu