NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Baudžiamojo proceso principai

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 4.71 SoldOut

Knygos "Baudžiamojo proceso principai" aprašymas

Leidinyje aptarta baudžiamojo proceso principo samprata, baudžiamojo proceso principų sistema bei klasifikavimas, taip pat baudžiamojo proceso principų – teisės į teisminę gynybą principo, teisingo bylos nagrinėjimo principo, nešališkumo principo, teisingumą vykdo tik teismas, nekaltumo prezumpcijos principo, rungimosi principo, asmenų lygybės procese principo, teisės į gynybą principo, proporcingumo principo, viešumo principo, valstybinės kalbos vartojimo procese principo, proceso greitumo principo, proceso išsamumo principo, tiesioginio nagrinėjimo principo, žodinio nagrinėjimo principo – turinio aspektai.
Leidinys pirmiausia skirtas studijuojantiesiems baudžiamąjį procesą, tačiau gali būti naudingas ir praktikuojantiems teisininkams, taip pat visiems, besidomintiems baudžiamuoju procesu.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baudžiamojo proceso principai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baudžiamojo proceso principai", Raimundas Jurka, Rima Ažubalytė, Marina Gušauskienė, Artūras Panomariovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Raimundas Jurka, Rima Ažubalytė, Marina Gušauskienė, Artūras Panomariovas su knyga "Baudžiamojo proceso principai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baudžiamojo proceso principai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raimundas Jurka, Rima Ažubalytė, Marina Gušauskienė, Artūras Panomariovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baudžiamojo proceso principai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baudžiamojo proceso principai" perkama kartu