0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,46 €*
Sutaupote: 0.47 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas


2021-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas" aprašymas

Uždavinyne pateikiama trys šimtai uždavinių, suskirstytų pagal Baudžiamojo proceso kodekso I–IV dalių straipsnius. Teikiamuose uždaviniuose siekiama atskleisti, kaip gali būti įgyvendinami pagrindiniai baudžiamojo proceso principai (proceso teisingumo, teismo ir teisėjų nešališkumo, nekaltumo pezumpcijos ir kt.), taip pat daug dėmesio skiriama proceso dalyvių: įtariamojo, nukentėjusiojo, civilinio ieškovo ir kt. statusui atskleisti.
Formuluojant uždavinius, stengiamasi aptarti aštriausius baudžiamojo proceso klausimus: kaip veikia non bis in idem principas baudžiamajame procese, kokių kyla problemų taikant nusikalstamą veiką imituojantį modelį ir kt.
Šis baudžiamojo proceso uždavinynas – pirmasis toks leidinys Lietuvoje, parengtas siekiant padėti skaitytojui suvokti, kaip turi būti taikomos ir gali būti aiškinamos baudžiamojo proceso teisės normos.


  • Autorius: Irma Randakevičienė
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-616-25-3

Parašykite atsiliepimą apie "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas, kurią skaitytojams dovanoja Irma Randakevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irma Randakevičienė su knyga Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irma Randakevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas" perkama kartu