⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas" aprašymas

Uždavinyne pateikiama trys šimtai uždavinių, suskirstytų pagal Baudžiamojo proceso kodekso I–IV dalių straipsnius. Teikiamuose uždaviniuose siekiama atskleisti, kaip gali būti įgyvendinami pagrindiniai baudžiamojo proceso principai (proceso teisingumo, teismo ir teisėjų nešališkumo, nekaltumo pezumpcijos ir kt.), taip pat daug dėmesio skiriama proceso dalyvių: įtariamojo, nukentėjusiojo, civilinio ieškovo ir kt. statusui atskleisti.
Formuluojant uždavinius, stengiamasi aptarti aštriausius baudžiamojo proceso klausimus: kaip veikia non bis in idem principas baudžiamajame procese, kokių kyla problemų taikant nusikalstamą veiką imituojantį modelį ir kt.
Šis baudžiamojo proceso uždavinynas – pirmasis toks leidinys Lietuvoje, parengtas siekiant padėti skaitytojui suvokti, kaip turi būti taikomos ir gali būti aiškinamos baudžiamojo proceso teisės normos.


  • Autorius: Irma Randakevičienė
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-616-25-3

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas", Irma Randakevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irma Randakevičienė su knyga "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irma Randakevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas" perkama kartu