Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas

Kaina: 4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį 4,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas“ aprašymas

Uždavinyne pateikiama trys šimtai uždavinių, suskirstytų pagal Baudžiamojo proceso kodekso I–IV dalių straipsnius. Teikiamuose uždaviniuose siekiama atskleisti, kaip gali būti įgyvendinami pagrindiniai baudžiamojo proceso principai (proceso teisingumo, teismo ir teisėjų nešališkumo, nekaltumo pezumpcijos ir kt.), taip pat daug dėmesio skiriama proceso dalyvių: įtariamojo, nukentėjusiojo, civilinio ieškovo ir kt. statusui atskleisti.
Formuluojant uždavinius, stengiamasi aptarti aštriausius baudžiamojo proceso klausimus: kaip veikia non bis in idem principas baudžiamajame procese, kokių kyla problemų taikant nusikalstamą veiką imituojantį modelį ir kt.
Šis baudžiamojo proceso uždavinynas – pirmasis toks leidinys Lietuvoje, parengtas siekiant padėti skaitytojui suvokti, kaip turi būti taikomos ir gali būti aiškinamos baudžiamojo proceso teisės normos.


  • Autorius: Irma Randakevičienė
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616253

Parašykite atsiliepimą apie „Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Baudžiamosios ir bausmių vykdymo teisės knygos

Irma Randakevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irma Randakevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Baudžiamojo proceso uždavinynas. Bendroji dalis ir ikiteisminis tyrimas“ perkama kartu