0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baudžiamųjų bylų nagrinėjimas teisme

Kaina internetu: 8,19 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.80 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Baudžiamųjų bylų nagrinėjimas teisme


2021-06-30 8.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Baudžiamųjų bylų nagrinėjimas teisme" aprašymas

Teisininkams praktikams ir visiems kitiems šia teisinio darbo sritimi besidomintiems skaitytojams skirta knyga, kurioje apžvelgiami pagrindiniai praktinio darbo klausimai nagrinėjant teismuose pirmosios instancijos baudžiamąsias bylas.
Knygos autorius, daugiau kaip dvidešimties metų teisėjo darbo patirtį turintis Vilniaus apygardos teismo pirmininkas Artūras Šumskas, vengia teorinių samprotavimų ir plačios visų baudžiamojo proceso klausimų analizės, o daugiau aptaria praktinio teismų darbo aspektus, kurie iškyla rengiantis bylą nagrinėti teisme, vykstant teisiamajam posėdžiui, taip pat surašant nuosprendžius ir užtikrinant jų vykdymą. Rašant atsižvelgta į priimtus baudžiamųjų įstatymų pakeitimus, naujausius Lietuvos Aukščiausiojo Teismo išaiškinimus ir pasikeitusią teismų praktiką. Baudžiamųjų bylų nagrinėjimo klausimai aptariami remiantis baudžiamaisiais įstatymais, galiojusiais iki 2000 m. vidurio. Knygoje pateikiama ir bendresnio pobūdžio patarimų, kurie yra pastovūs neatsižvelgiant į besikeičiančius įstatymus ir išlieka aktualūs galiojant naujiesiems kodeksams.


  • Autorius: Artūras Šumskas
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2000
  • Knygos puslapių skaičius: 520
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-567-40-8

Parašykite atsiliepimą apie "Baudžiamųjų bylų nagrinėjimas teisme"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baudžiamųjų bylų nagrinėjimas teisme, kurią skaitytojams dovanoja Artūras Šumskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Artūras Šumskas su knyga Baudžiamųjų bylų nagrinėjimas teisme jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baudžiamųjų bylų nagrinėjimas teisme patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Artūras Šumskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baudžiamųjų bylų nagrinėjimas teisme palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baudžiamųjų bylų nagrinėjimas teisme" perkama kartu