NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Baudžiamosios politikos pagrindai ir tendencijos Lietuvos Respublikoje

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-02-27 klasik126

Knyga labai idomi, išsami ir tikrai skirta didesniai nei tik gerbeju auditorijai. Deja, KAINA kartais nuzudo menkai uzdirbancios klases nora papildyti savo biblioteka tikrai iskirtine knyga. Duok Dieve sveikatos bibliotekininkems..! ;-)


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 1.99 SoldOut

Knygos "Baudžiamosios politikos pagrindai ir tendencijos Lietuvos Respublikoje" aprašymas

Baudžiamoji politika – valstybės vykdomos socialinės politikos, kurios pagrindinis uždavinys yra nusikalstamumo kontrolė ir prevencija, dalis. Knygą sudaro keturios dalys, skirtos atskiriems baudžiamosios politikos aspektams. Pirmojoje dalyje analizuojama baudžiamosios politikos samprata ir jos turinys (veikų pripažinimas nusikalstamomis, bausmių už jas nustatymas ir pan.), taip pat ją formuojantys veiksniai, pvz., nusikalstamumo dinamika, būklė ir struktūra, parlamentarų teisinės bei religinės nuostatos, Konstitucijos ir tarptautinės teisės reikšmė ir t. t. Antrojoje dalyje nagrinėjami baudžiamosios politikos principai, jų reikšmė kuriant bei taikant baudžiamuosius įstatymus. Trečiojoje dalyje analizuojamos įvairių baudžiamosios politikos aspektų (įstatymo kūrimo ir taikymo požiūriu) tendencijos Lietuvoje 1995–2005 m. ir pateikiamas jų vertinimas. Ketvirtoje – analizuojamos Lietuvos valstybės išlaidos baudžiamosios justicijos sistemai (baudžiamajai politikai), jų palyginimas su kitų valstybių išlaidomis, taip pat vertinimas. Knyga baigiama išvadomis ir pasiūlymais tobulinti tiek įstatymus, tiek kitus teisės aktus bei keisti jų taikymo praktiką.Kiti taip pat domėjosi


2007-02-27

Knyga labai idomi, išsami ir tikrai skirta didesniai nei tik gerbeju auditorijai. Deja, KAINA kartais nuzudo menkai uzdirbancios klases nora papildyti savo biblioteka tikrai iskirtine knyga. Duok Dieve sveikatos bibliotekininkems..! ;-)

2006-12-08

Na ir kas ją tokią pirks. Knyga praktikams jokios naudos neturi. Studentams irgi. Siauram ratui gerbėjų. Gal 200 egz iš viso parduos?

Parašykite atsiliepimą apie "Baudžiamosios politikos pagrindai ir tendencijos Lietuvos Respublikoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baudžiamosios politikos pagrindai ir tendencijos Lietuvos Respublikoje", Gintaras Švedas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gintaras Švedas su knyga "Baudžiamosios politikos pagrindai ir tendencijos Lietuvos Respublikoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baudžiamosios politikos pagrindai ir tendencijos Lietuvos Respublikoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Švedas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baudžiamosios politikos pagrindai ir tendencijos Lietuvos Respublikoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baudžiamosios politikos pagrindai ir tendencijos Lietuvos Respublikoje" perkama kartu