0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendruomenė ir teatras

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 9.40 € (66%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bendruomenė ir teatras" aprašymas

Knyga „Bendruomenė ir teatras" - ne tik maloni dovana kultūrai, bet ir svarbi savęs pažinimui kultūros žygyje. Teatrologijos magistro ir režisieriaus Sigito Kancevyčiaus įnašas tame žygyje labai ryškus ir padrąsinantis.

Knyga „Bendruomenė ir teatras" parašyta lengvai skaitoma kalba, suprantama ir kartu išlaiko akademinę motyvaciją. Labai grakšti knygos struktūra: teatras kaip socialinis reiškinys, bendruomeninė vaidinimo prigimtis ir dabartinės bendruomenės teatro istorija konkrečių vietovių patirties pagrindu. Nė vienas rajonas negali pasigirti panašaus turinio ir mokslinio lygio knygomis apie savo kultūros darbus.


  • Autorius: Sigitas Kancevyčius
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094320804

Parašykite atsiliepimą apie "Bendruomenė ir teatras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Sigitas Kancevyčius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bendruomenė ir teatras", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bendruomenė ir teatras" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bendruomenė ir teatras" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bendruomenė ir teatras"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigitas Kancevyčius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bendruomenė ir teatras" perkama kartu