Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gyvenimas tarp knygų

Kaina: 44,59 €
Kaina su kodu: 40,13 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 44.59 InStock
Į krepšelį 40,13 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Gyvenimas tarp knygų" aprašymas

Koks gi tas gyvenimas tarp knygų ir tarp kokių knygų verta gyventi, dirbti?

Knygoje „Gyvenimas tarp knygų“ kalbinami skirtingų kartų ir profesijų su knygomis susiję žmonės: nuo rimtų bibliofilų, kolekcininkų iki mokslininkų, rašytojų, knygininkų, vertėjų ir šiaip knygas mylinčių žmonių, kuriems knyga yra labai svarbi jų gyvenimo dalis. Knygos sumanytojos siekė sužinoti, ar šiuolaikinių žmonių namuose dar egzistuoja asmeninės bibliotekos, ar jas keičia elektroninės, garsinės knygos, išmanieji įrenginiai. Kokią misiją, prasmę jie mato rinkdami knygas ar dirbdami su jomis. Kokias knygas jie vertina šiame knygų ir technologijų pertekliaus amžiuje. Kaip knygos praverčia jų kasdienėje veikloje, darbuose.

Knygoje „Gyvenimas tarp knygų“ pateikiamos istorijos, meniškos bibliotekų, knygynų fotografijos įkvėps skaitytojus labiau domėtis knygos kultūros istorija, paskatins dar didesnę pagarbą ir meilę knygai, kokią spinduliuoja kalbinti herojai.

Jurga Mandrijauskaitė-Ruškienė – renginių, literatūrinių projektų iniciatorė ir organizatorė (skaityklų projektas „Vilnius skaito“, literatūros festivalis „Open Books“ ir t. t.).

Asta Lipštaitė – žurnalistė, tekstų kūrėja, leidinių redaktorė. Dirbo žurnaluose „Moteris“, „LʼOfficiel Lietuva“, „Laima“ ir kt. Taip pat aistringa knygų skaitytoja, mylėtoja ir rinkikė.

Jūratė Jaseliūnienė – žurnalistė, radijo laidų vedėja, knygų apžvalgininkė, literatūrinių mezginių platformos „Megzti Tekstai / Knitted Lines“ kūrėja.

„Skaitydamas knygoje suguldytas istorijas, tyrinėdamas sukauptų bibliotekų fotografijas, pagavau save mąstant, kokiais vis dėlto skirtingais rakursais, iš kokių įvairiapusių perspektyvų galima vertinti knygas, kokiais skirtingais balsais galima apie jas kalbėti: racionaliai, poetiškai, filosofiškai, galima nardyti po svarbiausių knygų sąrašus ar skaityti asmenines susižavėjimo knygomis istorijas. Knyga puikiai tiks ir tiems, kurie ieško idėjų savo pačių namų bibliotekų kūrimui. Maža to, tai puiki galimybė žvilgterėti į įspūdingas namų bibliotekas, kurios platesnei visuomenei dar niekuomet nebuvo parodytos. Periodiškai vis pasigirstant kalboms apie tai, kad knygos miršta, šios įkvepiančios istorijos – įrodymas, kad tai sunkiai tikėtina.“
Knygų apžvalgininkas Audrius OžalasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas tarp knygų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kultūros knygos

Asta Lipštaitė, Jūratė Jaseliūnienė, Jurga Mandrijauskaitė-Ruškienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimas tarp knygų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimas tarp knygų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimas tarp knygų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimas tarp knygų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Asta Lipštaitė, Jūratė Jaseliūnienė, Jurga Mandrijauskaitė-Ruškienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimas tarp knygų" perkama kartu