NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Beprotiškai turtingi

Kaina: 5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Beprotiškai turtingi" aprašymas

Kevino Kwano romano „Beprotiškai turtingi“ pradžioje kinų iš Singapūro šeima bando apsigyventi prabangiame Londono viešbutyje. Veiksmas vyksta 1986-ais metais, rasistas administratorius nenori įleisti kiniškų padugnių į viešbutį, kuriame gyvena hercogienės ir markizai. Bausmė įvyksta už kelių puslapių – kinų šeima viešbutį nusiperka, o blogasis administratorius – atleistas. Rytuose kyla ryški saulė ir Azija ruošiasi valdyti pasaulį.

Bet dar vėliau Kevinas Kwanas romano „Beprotiškai turtingi“ skaitytojus ir herojus perkelia į XXI-ą amžių, kuriame Niujorko profesorius Nikas pakviečia savo draugę, taip pat profesorę, praleisti atostogas jo gimtajame Singapure. Nikas yra geras vaikinas, tėra tik viena, kaip paaiškėja, bėda – Reičelė nieko nežino apie jo šeimą. O ji, ta šeima, nėra paprasta. Klanas nėra tik šiaip turtingas. Tai – kažkoks užribinis turtas, kuriame pinasi seni ir nauji pinigai, Niko genealoginiame medyje galima atrasti Britų imperijos riterius, Tanų dinastijos rūmų gydytojus, Cinų dinastijos bankininkus ir žmones, artimus dabartinei Singapūro valdžiai. Dar daugiau – jie ir yra Singapūro valdžia. Bet džiaugtis Niko šeimos turtais ir įtakingumu Reičelei neverta, nes tokius vaikinus, kaip jos draugas Nikas, medžioja visos Azijos nuotakos.

Be abejo, Kevino Kwano „Beprotiškai turtingi“ yra puiki komedija ir tipiška populiarioji literatūra, leidžianti viso pasaulio skaitytojams (romanas išverstas į daugybę kalbų) žvilgtelėti pro rakto skylutę į turtingų aziatų gyvenimą, šiek tiek jiems supavydėti ir, tuo pačiu – iš jų pasijuokti. Bet iš kitos pusės, „Beprotiškai turtingi“ yra visaapimantis portretas visuomenės, kurioje vertinimas sugebėjimas vienu metu girtis savo turtais ir demonstruoti šykštumą; kurioje per vieną dieną nusiperkami trys apartamentui už kelis milijonus dolerių ir maitinamasi gatvės maistu; kur šeima yra ir išsigelbėjimas ir katorga; kur svarbu, kad žmona būtų iš Singapūro arba, blogiausiu atveju iš Taivanio, bet jokiais būdais ne iš kontinentinės Kinijos; kur Hongkongas ir Singapūras vienas kitą įtaria nemokėjimu stilingai rengtis; kur net pats turtingiausias žmogus labiau už ekonominę krizę bijo savo močiutės ar tetulės.

Kevin Kwan (Kevinas Kvanas) – iš Singapūro kilęs pasauliniais bestseleriais tapusios trilogijos apie nepaprastai turtingus azijiečius autorius. 2018 m. jis buvo įtrauktas į „Time“ 100 įtakingiausių žmonių sąrašą. „Beprotiškai turtingi“ („Crazy Rich Asians“) – ironiška ir šmaikšti knyga, tapusi pasauline sensacija.

Iš anglų kalbos vertė Ligita Karsbo


  • Autorius: Kevin Kwan
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 640
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664588

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Beprotiškai turtingi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Beprotiškai turtingi", Kevin Kwan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kevin Kwan su knyga "Beprotiškai turtingi" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Beprotiškai turtingi" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kevin Kwan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Beprotiškai turtingi" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Beprotiškai turtingi" perkama kartu