0

Berniukas dryžuota pižama

3.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-09-28 ...

Lengva sakyti, kad visa knyga apie holokaustą buvo melas, kai nebuvai stovykloje ir nedegei "duše"... Šiaip ir knyga, ir filmas yra labai geri, tikrai patariu pamatyti filmą ir perskaityti knygą. Neleiskit interneto "kritikams" jums postringauti apie įvykių tikrumą :)

Informacija

Berniukas dryžuota pižama

  • Serija: Kultinės knygos
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094443145

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Berniukas dryžuota pižama" aprašymas

Airių autoriaus John Boyne knyga „Berniukas dryžuota pižama“ vos išleista tapo pasauliniu bestseleriu. Airijoje ji aštuoniasdešimt savaičių laikėsi geriausiai parduodamų knygų sąrašo viršūnėje, netrukus tapo ir „New York Times“ bestseleriu. Istorija išversta į daugiau nei 30 kalbų, o 2008-tais metais pastatytas to paties pavadinimo filmas.

„Berniukas dryžuota pižama“ – pasakojimas apie Holokaustą ir Aušvico koncentracijos stovyklą. Tačiau knyga yra visiškai kitokia, nei esame įpratę skaityti. Istorija vaizduojama devynerių metų berniuko akimis. Į Aušvico mirties stovyklos žiaurumus jis žiūri iš labai toli bei dėl savo naivumo ir jauno amžiaus nesupranta, ką mato.

Brunas nežino tokių žodžių kaip Holokaustas, žydai, Aušvicas. Jis paprastas berniukas, kuris supranta tik tiek, kad buvo atskirtas nuo draugų, išplėštas iš šiltų bei jaukių namų Berlyne ir kartu su šeima atkeliavo į Lenkiją. Čia jo tėtis skiriamas koncentracijos stovyklos vadovu. Brunas per tvorą mato daug mažų namelių ir žmonių dryžuotomis pižamomis, bet nesupranta ką jie veikia ir kodėl tėtis draudžia eiti artyn. Jam kyla daug klausimų. Kodėl reikėjo palikti namus ir kodėl žmonės anapus tvoros tokie liūdni? Berniukui nuobodu, o gyvenimas smarkiai skiriasi nuo to, kurį paliko Berlyne. Vietoje triukšmingų turgų – kareiviai. Vietoje besistumdančių žmonių – tik aukšta tvora. Suaugusieji į klausimus neatsakinėja, todėl berniukas nusprendžia atsakymų ieškoti pats. Brunas eina prie tvoros ir stebi tą keistą ir nesuprantamą gyvenimą už jos. Čia jis sutinka berniuką Šmuelį ir taip užsimezga savotiška draugystė.

Istoriją pasakoja aplinkos nesuvokiantis karininko sūnus, bet knyga tokia įtaigi, kad nuo to nesupratimo skaitytojui gali net suskausti. „Berniukas dryžuota pižama“ – nepaprasta istorija apie nekaltumą, draugystę ir Antrojo pasaulinio karo siaubą.

Rašytojas John Boyne gimė 1971 metais, Airijoje. Studijavo anglų literatūrą ir kūrybinį rašymą. Pirmieji jo kūriniai buvo trumpos istorijos. Šiuo metu autorius yra parašęs jau daugiau nei dešimt knygų iš kurių garsiausia – „Berniukas dryžuota pižama“. Ją John Boyne rašė apie aštuonis mėnesius. Knyga laimėjo dvi Airijos knygų premijas bei buvo nominuota tarptautiniams apdovanojimams.

Iš anglų kalbos vertė Vida Bėkštienė

2020-09-28

Lengva sakyti, kad visa knyga apie holokaustą buvo melas, kai nebuvai stovykloje ir nedegei "duše"... Šiaip ir knyga, ir filmas yra labai geri, tikrai patariu pamatyti filmą ir perskaityti knygą. Neleiskit interneto "kritikams" jums postringauti apie įvykių tikrumą :)

2020-03-25

Šita pasišlykštėtina "holokausto" isterija, kaip ir visa dogminė WW2 "istorija"- totalinis melas ir kliedesiai, neturintys nieko bendro su realiais įvykiais:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

Parašykite atsiliepimą apie "Berniukas dryžuota pižama"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Berniukas dryžuota pižama, kurį parašė John Boyne. Siūlome ne tik išsamų Berniukas dryžuota pižama aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Boyne. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Berniukas dryžuota pižama. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Berniukas dryžuota pižama dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Berniukas dryžuota pižama" perkama kartu