Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Blogiausi pasaulio mokytojai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina: 17,29 €
Kaina su kodu: 14,70 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-01 Sergej

Visiems siulau perskaityti šią knygą,o labiausiai tiems kurie galvoja, kad jų mokytojai blogį.


2024-05-31 17.29 InStock
Į krepšelį 14,70 € -15% su kodu
PATOGU

Knygos „Blogiausi pasaulio mokytojai“ aprašymas

Ar pasiruošę naujai humoro dozei? Iš pradžių britų autorius David Walliams jaunuosius skaitytojus sužavėjo „Blogiausių pasaulio vaikų” serija, o dabar pristato dar vieną itin juokingų pasakojimų knygą „Blogiausi pasaulio mokytojai“. Taip taip, apie pačius keisčiausius mokytojus!

Nemėgstate eiti į mokyklą, nes manote, kad jūsų mokytojai yra pikti, netikę ir nieko neišmano? O gal nuobodūs bei varo žiovulį? Oi, palaukit! Dar nematėte autoriaus David Walliams sukurtų personažų! Dešimt įdomių ir žiauriai juokingų pasakojimų apie pačius blogiausius pasaulio mokytojus privers griebtis už galvos, bėgti pro mokyklos duris ar tiesiog kvatoti iki ašarų!

Viena jų – ponia mokytoja, kuri gyvena tik dėl to, kad galėtų kažką palikti po pamokų, kartais – visą mokyklą. Kitas – mokytojas pusiau žmogus, pusiau pabaisa. Dar yra ir toks, kuris bijo savo mokinių. Ir dar įsimylėjusių mokytojų porelė! Čia tik keli šios smagios knygos personažai.

Milijonai skaitytojų visame pasaulyje pamilo blogiausius vaikus pasaulyje – dabar jie galės pasimėgauti šiuo nuostabiu, visų laikų baisiausių suaugusiųjų rinkiniu „Blogiausi pasaulio mokytojai“.

„Blogiausi pasaulio mokytojai” – iš pažiūros labai juokinga, tačiau pažvelgus giliau pamatysime, kad knyga yra dar ir pamokanti, visi veikėjai gauna pelnytą atpildą, o skaitytojai gali pasijuokti iš populiariausių stereotipų ir kvailų gyvenimiškų situacijų. Iliustratoriaus Tony Ross piešiniai sužadins vaizduotę ir papildys David Walliams tekstą.

Britų autorius David Walliams yra ne tik vaikų mylimas rašytojas. Jis taip pat ir komikas, scenarijų autorius, dažnas televizijos laidų svečias, šou „Didieji Britanijos talentai“ teisėjas ir filmų bei televizijos serialų aktorius. Aktorystės vyras mokėsi Bristolio universitete.
Savo pirmąją knygą vaikams David Walliams išleido 2008-tais metais. Nuo tada jo kūriniai išversti į penkiasdešimt tris kalbas, o bendras tiražas siekia daugiau nei dvidešimt penkis milijonus knygų. Dauguma autoriaus knygelių vaikams yra išverstos ir į lietuvių kalbą. Rašytojas taip pat 2012-tais metais yra išleidęs savo biografiją „Camp David“.
David Walliams itin aktyviai užsiima labdara ir už sėkmingą lėšų pritraukimą labdaringiems tikslams, jis buvo paskelbtas vienu įtakingiausių visuomenės veikėjų Jungtinėje Karalystėje.

Iš anglų kalbos vertė Gediminas AuškalnisKiti taip pat domėjosi


2022-06-01

Visiems siulau perskaityti šią knygą,o labiausiai tiems kurie galvoja, kad jų mokytojai blogį.

Parašykite atsiliepimą apie „Blogiausi pasaulio mokytojai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Blogiausi pasaulio mokytojai“, kurį pristato David Walliams. Siūlome ne tik išsamų „Blogiausi pasaulio mokytojai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido David Walliams. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Blogiausi pasaulio mokytojai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Blogiausi pasaulio mokytojai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Blogiausi pasaulio mokytojai“ perkama kartu