NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Brangutė / Magnato kerštas ( Vasaros duetas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-06-09 Daiva

Man taip pat labai patiko. Ypač antroji, vien dėl jos nusipirkau, nors buvau skaičiusi abi.


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 3.76 SoldOut

Knygos "Brangutė / Magnato kerštas ( Vasaros duetas)" aprašymas

Brangutė
Bobis Kalahanas negali pamiršti aistringos nakties, praleistos su Džeine, ir vėl ją sutikęs nusprendžia nebepaleisti. Netikėtai Bobis sužino, kad Džeinė priklauso karališkajai šeimai, kuri kadaise užgrobė jo tėvo žemes, sugriovė jo paties gyvenimą. Vyras prisiekia atkeršyti: priversti Džeinę jį įsimylėti, o tada atstumti. Jis nė neįtaria, kad veliasi į kovą pats su savimi.
Vertėja Daiva Šulmanienė

Magnato kerštas
Populiaraus dienraščio paskalų skilties redaktorė Kaila Džons, pravardžiuojama panele Liežuvautoja, negali pakęsti tokių vyrų kaip Nojus Viteikeris – spinduliuojančių žavesiu ir nestokojančių gražių moterų dėmesio turtuolių šeimų atžalų. Vienintelis geras dalykas – pikantiškos jo gyvenimo smulkmenos užpildo Kailos redaguojamą skiltį. Sklinda gandas, kad Nojus rezga keršto planą! Jeigu Kaila pasikapstys giliau ir pažins tikrąjį Nojų, gal pasiseks išmesti į viešumą sensacingiausią sezono naujieną ir išgarsėti? Bet ar pavyks atsilaikyti prieš neatremiamo suvedžiotojo reputacija garsėjantį vyrą?

  • Autorius: Laura Wright, Anna Depalo
  • Leidėjas:
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094060045

2010-10-19

\"Brangutė\"- visai nepatiko, vos perskaičiau, o \"Magnato kerštas\"- nebloga.

2009-06-09

Man taip pat labai patiko. Ypač antroji, vien dėl jos nusipirkau, nors buvau skaičiusi abi.

2009-06-09

Labai patiko abi istorijos. nors i duetus sudeda jau isleistas anksciau knygas, bet nei viena nei kita nebuvo pakliuvusios i mano rankas ir del to dziaugiuosi :) verta paskaityti

Parašykite atsiliepimą apie "Brangutė / Magnato kerštas ( Vasaros duetas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Brangutė / Magnato kerštas ( Vasaros duetas)", Laura Wright, Anna Depalo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laura Wright, Anna Depalo su knyga "Brangutė / Magnato kerštas ( Vasaros duetas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Brangutė / Magnato kerštas ( Vasaros duetas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Wright, Anna Depalo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Brangutė / Magnato kerštas ( Vasaros duetas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Brangutė / Magnato kerštas ( Vasaros duetas)" perkama kartu