NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Chaoso Dainius. Senojo Meistro istorijos, 1 knyga

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 1,47 €
Kaina su kodu: 1,33 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2009-09-17 S

Istorijas vienija nuosekli metafizinė daugiamačio žmogaus ir daugiamatės visatos raidos samprata. Ji atspindi archetipinę kosminę harmoniją- na, na. Čia bandymas pasirodyti labai protingais?


2024-03-31 1.474 InStock
Į krepšelį

Knygos "Chaoso Dainius. Senojo Meistro istorijos, 1 knyga" aprašymas

Ilgais žiemos vakarais senojo Meistro mokiniai, norėdami prasiblaškyti, pasakoja neįtikėtinas istorijas apie Tolimus pasaulius. Valios, tikėjimo ir ryžto kupini herojai – užsispyręs elfų princas, smalsi Kūrybos namų duktė, gaivališkas magijos mokyklos mokinys – trokšta pažinti, tobulėti ir padėti to siekti kitiems. Istorijas vienija nuosekli metafizinė daugiamačio žmogaus ir daugiamatės visatos raidos samprata. Ji atspindi archetipinę kosminę harmoniją, todėl kiekvienas skaitydamas ras sau artimų minčių, panašių į savo paties gyvenimo situacijų, atsakymų į seniai kirbėjusius egzistencinius klausimus. Ši knyga bus naudinga ir įdomi visiems, kurie siekia suvokti ir realizuoti savo daugiamatę prigimtį.

„Kaip jums patiktų, jei galėtumėte nukeliauti į Visatos sukūrimo pradžią, aplankyti elfų pasaulį, keliauti laike ir užkliūti laiko kilpoje, panirti į Motinos okeaną pasisemti talentų, mokytis Magų mokykloje ir su jais praeiti visus isbandymus?
Ši knyga vibruoja realybe, tarsi visa tai vyktų čia pat su jumis. Ji tarsi iniciacija į aukštesnį pasaulio suvokimą įsirėžia į skaitančiojo sąmonę, jau kitaip spalvindama visą pasaulio matymą.“

Leidėja Vilma Urbanavičienė


  • Autorius: Saulė Zujūtė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955599722

Kiti taip pat domėjosi


2009-09-17

Istorijas vienija nuosekli metafizinė daugiamačio žmogaus ir daugiamatės visatos raidos samprata. Ji atspindi archetipinę kosminę harmoniją- na, na. Čia bandymas pasirodyti labai protingais?

Parašykite atsiliepimą apie "Chaoso Dainius. Senojo Meistro istorijos, 1 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Saulė Zujūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Chaoso Dainius. Senojo Meistro istorijos, 1 knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Chaoso Dainius. Senojo Meistro istorijos, 1 knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Chaoso Dainius. Senojo Meistro istorijos, 1 knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Chaoso Dainius. Senojo Meistro istorijos, 1 knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulė Zujūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Chaoso Dainius. Senojo Meistro istorijos, 1 knyga" perkama kartu