Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Čiurlionis ir pasaulis

Kaina: 40,37 €
Kaina su kodu: 36,33 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 40.37 InStock
Į krepšelį 36,33 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Čiurlionis ir pasaulis" aprašymas

Ši knyga „Čiurlionis ir pasaulis“ yra šeštasis serijos "Estetika ir meno filosofijos tyrinėjimai" tomas. Tai bandymas pasemti iš dosnios versmės ir pateikti skaitytojui šiandieninį Čiurlionio recepcijos pasaulėjūtį, kuriame tampa įmanomos įvairiausios teorinės ir metodologinės prieigos, įžvalgos ir pajautos. M. K. Čiurlioniu reflektuojame savo dabartį ir pačius save. Šio iškilaus menininko kūryba mums yra ašinis vidinės ir istorinės patirties laikas, ypatinga mentalinė tvermė, kurioje atrandame pasaulį – duotą ir tuo pat metu paslėptą. Čiurlionis ir pasaulis – tai ne tik topografinis universalių mokslinių tyrimų matmuo. Tai genialios menininko atverties į dvasinį, intelektinį, o taip pat laikinį ir erdvinį, fizinį ir metafizinį pasaulį nepaliaujamas išgyvenimas, persmelkiantis skirtingus laikmečius, žmonių kartas, visuomenės ir mokslo kaitą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Čiurlionis ir pasaulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kultūros knygos

Salomėja Jastrumskytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Čiurlionis ir pasaulis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Čiurlionis ir pasaulis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Čiurlionis ir pasaulis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Čiurlionis ir pasaulis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Salomėja Jastrumskytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Čiurlionis ir pasaulis" perkama kartu