NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Da Vinčio apgaulė. 100 klausimų apie knygos Da Vinčio kodas faktus ir prasimanymus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 4.39 SoldOut

Knygos „Da Vinčio apgaulė. 100 klausimų apie knygos Da Vinčio kodas faktus ir prasimanymus“ aprašymas

Vertė: Vilmantė Bernotaitė.
Da Vinčio kodas tapo tarptautiniu bestseleriu dėl savo šiurpulingos prozos ir sensacingų teiginių, neva atpasakojančių „tikrąją“ krikščionybės istoriją. Bet galų gale tai tėra prastai užmaskuotas puolimas, nukreiptas prieš Jėzaus Kristaus asmenį ir Katalikų bažnyčią. Milijonai žmonių, kurių nepavadinsi istorijos, meno, teologijos arba archeologijos ekspertais, buvo suklaidinti Da Vinčio kodo skelbiamų nesąžiningų teiginių ir naujai išrastos istorijos.
Gegužės 19 d. Da Vinčio kodas pasirodys kino teatrų ekranuose jau kaip filmas, kuris, be abejo, padarys nepaprastą žalą milijonų žmonių tikėjimui. Da Vinčio apgaulė yra galingas priešnuodis dvasiniams nuodams, kurių Da Vinčio kode apstu. Lengva skaityti Marko Shea ir daktaro Edwardo Sri, Catholic Exchange leidėjų, klausimų ir atsakymų forma parašytą knygą, kurioje griežtai kritikuojamos svarbiausios to niokojančio kultūros reiškinio klaidos.
Joje aptariama, ar Da Vinčio kodas yra patikimas tikrosios krikščionybės istorijos šaltinis? Ar Jėzus tikrai buvo vedęs Mariją Magdalietę? Ar tikrai Bažnyčia per Nikėjos Susirinkimą, vykusį 325 m. po Kristaus gimimo, paskelbė Jėzų turint „dievišką prigimtį“? Ar ankstyvoji krikščionybė iš tiesų gniuždė ir engė moteris ir „šventąjį moteriškumą“? Kas buvo Tamplierių riteriai ir kaip jie įgijo tokią galią? Ar žmogaus, kuris Leonardo da Vinčio freskoje Paskutinė vakarienė sėdi Jėzaus dešinėje, figūra yra moters?
Da Vinčio apgaulė yra puiki atgaiva šeimai, bičiuliams, parapijiečiams ir kiekvienam, kurių tikėjimas Kristumi ir Bažnyčia gali atsidurti pavojuje, kai jį ims graužti patyčios iš tiesos, o tai ir yra pati Da Vinčio kodo esmė.Parašykite atsiliepimą apie „Da Vinčio apgaulė. 100 klausimų apie knygos Da Vinčio kodas faktus ir prasimanymus“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Da Vinčio apgaulė. 100 klausimų apie knygos Da Vinčio kodas faktus ir prasimanymus“, Mark Shea, Edward Sri. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mark Shea, Edward Sri su knyga „Da Vinčio apgaulė. 100 klausimų apie knygos Da Vinčio kodas faktus ir prasimanymus“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Da Vinčio apgaulė. 100 klausimų apie knygos Da Vinčio kodas faktus ir prasimanymus“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mark Shea, Edward Sri. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Da Vinčio apgaulė. 100 klausimų apie knygos Da Vinčio kodas faktus ir prasimanymus“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Da Vinčio apgaulė. 100 klausimų apie knygos Da Vinčio kodas faktus ir prasimanymus“ perkama kartu