Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Darbuotojų atranka konkurenciniam pranašumui įgyti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.99 SoldOut

Knygos „Darbuotojų atranka konkurenciniam pranašumui įgyti“ aprašymas

Knygų serija "Rezultatyviam vadovavimui" sudaryta iš pastarojo meto Harvardo universiteto Verslo mokyklos leidinių "Harvard Management Update" ir "Harvard Management Communication Letter" straipsnių, kurie padės vidurinės grandies ir aukštas pareigas užimantiems vadovams pagerinti avo įgūdžius, veiksmingiau dirbti ir įgyti konkurencinį pranašumą.

Knygos lengvo ir suprantamo stiliaus, todėl neatims daug laiko.

Čia pateikiamos reikšmingos įžvalgos ir strategijos, kaip didinti darbo našumą ir greitai pasiekti apčiuopiamus rezultatus.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Darbuotojų atranka konkurenciniam pranašumui įgyti“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Darbuotojų atranka konkurenciniam pranašumui įgyti“, Jolanta Augustaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jolanta Augustaitė su knyga „Darbuotojų atranka konkurenciniam pranašumui įgyti“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Darbuotojų atranka konkurenciniam pranašumui įgyti“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolanta Augustaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Darbuotojų atranka konkurenciniam pranašumui įgyti“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Darbuotojų atranka konkurenciniam pranašumui įgyti“ perkama kartu