0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dingusių gyvūnų sala

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 2.90 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dingusių gyvūnų sala" aprašymas

– Štai ten! Jie plaukia į atvirą jūrą! – šaukė Matijas.
Liūtas atkabino valtį, o Matijas užvedė variklį.
– Greičiau paskui juos!

Matijas ir tėtis liūtas leidžiasi į kelionę per plačią jūrą, į paslaptingą džiunglių salą. Bet ar jie tikrai ten ras Matijo mažąją sesutę Jonę ir liūtuką? Kas pagrobė juodu iš cirko arenos ir kam? Ir kodėl saloje knibžda tiek keistų gyvūnų?

Pašėlusi, puikiai iliustruota Pasio Pitkäneno nuotykių knygelė apie tolimą džiunglių salą primena mums gerai žinomus veikėjus Tarzaną, Mauglį ir Robinzoną Kruzą, bet išsiskiria šiuolaikiškam pasakojimui būdingu greičiu ir vaizdų galia. Leiskimės į nuotykių pasaulį!

Iš suomių kalbos vertė Viltarė Urbaitė  • Autorius: Pasi Pitkänen
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 25x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098105513

Parašykite atsiliepimą apie "Dingusių gyvūnų sala"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dingusių gyvūnų sala", kurį pristato Pasi Pitkänen. Siūlome ne tik išsamų "Dingusių gyvūnų sala" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pasi Pitkänen. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dingusių gyvūnų sala". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dingusių gyvūnų sala" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dingusių gyvūnų sala" perkama kartu