NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Drambliai ėjo į svečius

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,69 €
Kaina su kodu: 9,62 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-05

Puiki!


2024-02-29 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Drambliai ėjo į svečius " aprašymas

Spalvinga knygelė „Drambliai ėjo į svečius“ kviečia mažuosius skaitytojus kartu su nuotaikinga dramblių šeimynėle leistis į kelionę per džiungles ir... mokytis skaičuoti iki dešimties.


Tolimose, tankiose ir neįžengiamose džiunglėse gyvena labai gausi šeimyna – dešimt dramblių! Jei kada juos sutiktumėte, žinokite – tai mama dramblė, tėtis dramblys, senelis ir močiutė drambliai bei šeši maži drambliukai. O sutikti šią keistą šeimynėlę teks – juk kartu su jais nuotaikingai žygiuosite į svečius!


Visa šauni dešimties dramblių kompanija jau pasiruošusi keliauti, tačiau kelias ilgas, tad ir netikėtumų – gausu. Čia nutinka visko – tai bičuliams prireikia pagalbos raunant storą ilgakamienę palmę, tai užkalbina vaikystės laikų pažįstamos iš drambliukų darželio. Nejaugi praleisi retą progą paplepėti ir pasidalinti džiaugsmais?

Knygelėje „Drambliai ėjo į svečius“ iš namų išeina dešimt dramblių, o kiek jų nukeliaus iki pat kelionės tikslo? Tai – ne tik nuotaikinga ir įdomi istorija, bet ir puiki proga pasimokyti skaičiuoti iki dešimties.


Knygos teksto autorė Evelina Daciūtė ypač džiaugiasi bendradarbiavimu su iliustratore Inga Dagile. Anot jos, dailininkė meistriškai mato tai, kas išreikšta tekstu, ir praturtina jį ne tik naujomis spalvomis ir netikėtomis detalėmis, bet ir gera nuotaika.

Iliustratorė Inga Dagilė teigia, kad jai emocijas ir mintis lengviau išreikšti ne tekstu, bet vaizdu. Todėl ji džiaugiasi galėdama skaityti į kitų autorių parašytas istorijas, jas pajausti bei atvaizduoti.


Abi autorės knygą dedikuoja knygą sau artimiems žmonės. Evelina Daciūtė ją skiria savo vaikystės draugei Gabi, kurią jau daug metų lanko svečiuose ir su ja leistųsi net tyrinėti džiunglių. O Ieva Dagilė skiria knygelę savo atžaloms.


Knygos teksto autorės Evelinos Daciūtės knygos – svarbių apdovanojimų laureatės. 2016 m. parašyta knyga „Laimė yra lapė“ išrinkta gražiausia knyga vaikams. Ji dar ir šiandien yra vienas iš perkamiausių leidinių mažiesiems. Tarp jos kūrinių – įvairios istorijos iš meškučių gyvenimo, dramblių kelionė į svečius ir net knyga apie Vilnių.

  • Autorius: Evelina Daciūtė
  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098142143

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-05

Puiki!

Parašykite atsiliepimą apie "Drambliai ėjo į svečius "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Drambliai ėjo į svečius ", kurį pristato Evelina Daciūtė. Siūlome ne tik išsamų "Drambliai ėjo į svečius " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Evelina Daciūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Drambliai ėjo į svečius ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Drambliai ėjo į svečius " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Drambliai ėjo į svečius " perkama kartu