Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ecce homo

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-11-08 romas

Butent tai ko reikejo, suzinoti apie visa apimancia Nietzsche kuryba.


2022-10-31 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ecce homo" aprašymas

"Papasakosiu sau savo gyvenimą", - šio veikalo pradžioje prisistato pats Nietzsche.

"Ecce homo: kaip tampama tuo, kas esi" - garsaus vokiečių filosofo Friedricho Nietzsche's (1844-1900) vienas iš paskutiniųjų veikalų, parašytas 1888 metais. Ecce homo: kaip tampama tuo, kas esi" užima ypatingą vietą Nietzsche's kūryboje.

Tai kūrybinė autobiografija, kurioje autorius darsyk grįžtu prie svarbiausių savo minčių, darsyk aistringai apibrėžia ankstesnių savo knygų turinį.


"Friedrich Nietzsche (1844-1900) - vienas iš kelių pačių svarbiausių autorių, nulėmusių dabartinio filosofinio mąstymo, humanitarinių ir socialinių mokslų ir netgi visos dabartinės kultūros pobūdį.

Paskutinysis Nietzsche's kūrinys "Ecce homo" yra ypatinga knyga: joje Nietzsche apsvarsto savo intelektualinį kelią ir interpretuoja bei įvertina svarbiausius savo filosofinius veikalus. Jis parašytas sąmoningai šokiruojančiai, tačiau iš tiesų šis veikalas yra svarus ir svarbus suprasti Nietzsche's kaip teoretiko ir mąstytojo kūrybos visumą ir jo autorinę savipratą."


Arūnas Sverdiolas"Ecce homo" galima skaityti ir kaip autobiografinį, ir kaip filosofinį, ir kaip literatūrinį kūrinį. Tai knyga, kurią rašant Nietzsche'i nukrito visos kaukės."


Jūratė Baranovą


Pirmasis šio veikalo vertimas į lietuvių kalbą.


Iš vokiečių kalbos vertė Rūta Jonynaitė

  • Autorius: Friedrich Nietzsche
  • Serija: academia
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955605300

2010-11-08

Butent tai ko reikejo, suzinoti apie visa apimancia Nietzsche kuryba.

Parašykite atsiliepimą apie "Ecce homo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ecce homo", Friedrich Nietzsche. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Friedrich Nietzsche su knyga "Ecce homo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ecce homo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Friedrich Nietzsche. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ecce homo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ecce homo" perkama kartu