Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Edukologijos pagrindinių studijų mokslinių darbų rengimo metodinės rekomendacijos: KU PF studentams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.74 SoldOut

Knygos „Edukologijos pagrindinių studijų mokslinių darbų rengimo metodinės rekomendacijos: KU PF studentams“ aprašymas

Knygelėje glaustai apžvelgiami edukologijos krypties darbai, kurie rengiami bakalauro studijų metu ir turi mokslinės veiklos elementų.
Pirmame skyriuje supažindinama su referato, recenzijos, esė, mokslinio pranešimo, straipsnio, tezių rašymo ir pateikimo ypatumais.
Antrame skyriuje išsamiai analizuojama edukologijos kursinio darbo struktūra, turinys, įforminimo ir apipavidalinimo galimybės.
Nuodugniai susipažinus su kursinio darbo specifika, studentams nebus sudėtinga rašyti ir baigiamąjį darbą. Kai kurios edukologijos baigiamųjų darbų rengimo rekomendacijos pateikiamos trečiame skyriuje.
Kiekviename skyriuje bei prieduose studentai ras konkrečių pavyzdžių ir praktinių patarimų būdingiausiais mokslinių darbų rengimo klausimais.


Parašykite atsiliepimą apie „Edukologijos pagrindinių studijų mokslinių darbų rengimo metodinės rekomendacijos: KU PF studentams“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Edukologijos pagrindinių studijų mokslinių darbų rengimo metodinės rekomendacijos: KU PF studentams“, Aušrinė Zulumskytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aušrinė Zulumskytė su knyga „Edukologijos pagrindinių studijų mokslinių darbų rengimo metodinės rekomendacijos: KU PF studentams“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Edukologijos pagrindinių studijų mokslinių darbų rengimo metodinės rekomendacijos: KU PF studentams“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušrinė Zulumskytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Edukologijos pagrindinių studijų mokslinių darbų rengimo metodinės rekomendacijos: KU PF studentams“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Edukologijos pagrindinių studijų mokslinių darbų rengimo metodinės rekomendacijos: KU PF studentams“ perkama kartu