NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ekonomikos teorija

Kaina: 28,89 €
Kaina su kodu: 26,00 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 28.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ekonomikos teorija" aprašymas

Knygoje "Ekonomikos teorija" pateikti ekonomikos teorijos pradmenys. Vartojama atnaujinta ekonomikos srities terminija, kuria perteikiamos esminės žinios apie ūkį šių dienų sąlygomis. Mokslas, tiriantis visuomenės ūkinę veiklą, seniai išsirutuliojo į sudėtingą ekonomikos mokslų sistemą, o ekonomikos teorijos kursas liko jos įvadinis integruotas mokomasis dalykas, teikiantis pirmuosius įgūdžius norintiems tapti ne tik profesionaliais šių laikų ekonomikos žinovais, bet ir siekiantiems sužinoti kai kurių verslo bei verslumo ypatybių.

Ekonomikos teorijos kursas beveik kasmet papildomas naujais teiginiais ir išvadomis, keičiasi jo sandara. Vis besiplečianti gamyba dar nespėjo visiems žmonėms užtikrinti elementarių aprūpinto gyvenimo sąlygų, o jau sukūrė naujų problemų (ekologinių, kilusių dėl gamtos išteklių išsekimo) ir skverbiasi nauju pavidalu į „tradicines“ (socialines bei etines) sritis, kurdama naujas problemas. Visuomenė nuolat ekonomistams kelia vis naujų klausimų ir formuluoja vis naujų užduočių, kurių sprendimai tikslingai aptariami atnaujintoje vadovėlio laidoje.

Vadovėlis "Ekonomikos teorija" parašytas daugeliui skaitytojų suprantamu stiliumi. Jis skirtas aukštųjų mokyklų studentams, tačiau gali būti naudingas įvairių sričių verslo atstovams ir visiems, kurie nori susipažinti su teoriniais šiuolaikinės rinkos ekonomikos pagrindais ar šiaip praplėsti savo jau turimas žinias.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ekonomikos teorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ekonomikos knygos

Algirdas Jakutis, Daiva Andriušaitienė, Rolandas Drejeris pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ekonomikos teorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ekonomikos teorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ekonomikos teorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ekonomikos teorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Jakutis, Daiva Andriušaitienė, Rolandas Drejeris tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ekonomikos teorija" perkama kartu