NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Elektroninių sistemų techninis efektyvumas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 9.49 SoldOut

Knygos "Elektroninių sistemų techninis efektyvumas" aprašymas

Monografijoje pateikiama elektroninių sistemų (ES) techninio efektyvumo samprata, nurodomos jo tyrimo kryptys, tiriamos atskiros efektyvumą lemiančių savybių grupės. Analizuojamas elektroninių sistemų ir jose vykstančių procesų efektyvumas. Pateikiami įvairios paskirties ES techninio efektyvumo vertinimo metodai. Suformuluota ES su dirbtiniu intelektu efektyvumo samprata. Knyga skirta moksliniams darbuotojams, inžinieriams, projektuojantiems, gaminantiems bei eksploatuojantiems ES, taip pat doktorantams ir magistrantams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Elektroninių sistemų techninis efektyvumas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Elektroninių sistemų techninis efektyvumas", Prančiškus Balaišis, Almantas Besakirskas, Danielius Eidukas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Prančiškus Balaišis, Almantas Besakirskas, Danielius Eidukas su knyga "Elektroninių sistemų techninis efektyvumas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Elektroninių sistemų techninis efektyvumas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Prančiškus Balaišis, Almantas Besakirskas, Danielius Eidukas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Elektroninių sistemų techninis efektyvumas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Elektroninių sistemų techninis efektyvumas" perkama kartu