Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Elektros pavarų laboratoriniai darbai

Kaina: 14,74 €
Kaina su kodu: 13,27 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 14.74 InStock
Į krepšelį 13,27 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Elektros pavarų laboratoriniai darbai" aprašymas

Knygoje "Elektros pavarų laboratoriniai darbai" daugiausia dėmesio skiriama elektros pavarų mechanikai, energetikai ir nuolatinės bei kintamosios srovės elektros pavarų teorijai, elektros schemoms, greičio ir mechaninėms charakteristikoms.

Pateikti nauji ir atnaujinti elektros pavarų laboratoriniai darbai padės įtvirtinti teorines žinias.

Leidinys bus naudingas ne tik studijuojantiesiems elektros pavarų modulį, bet ir tiems, kurie ieško apibendrintų žinių apie elektros pavaras ir jų taikymą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Elektros pavarų laboratoriniai darbai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Elektros ir elektronikos inžinerijos knygos

Petras Černys, Arūnas Lipnickas, Gintautas Narvydas, Gytis Petrauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Elektros pavarų laboratoriniai darbai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Elektros pavarų laboratoriniai darbai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Elektros pavarų laboratoriniai darbai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Elektros pavarų laboratoriniai darbai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Petras Černys, Arūnas Lipnickas, Gintautas Narvydas, Gytis Petrauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Elektros pavarų laboratoriniai darbai" perkama kartu