0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Elfų kraujas (Ciklo „Raganius“ 3-oji knyga)

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,98 €*
Sutaupote: 2.99 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Elfų kraujas (Ciklo „Raganius“ 3-oji knyga)" aprašymas

Maginės fantastikos knygų ciklo „Raganius“ autorius Andrzej Sapkowski gimė Lenkijoje 1948 m. Išgarsėjęs dar pirmu apsakymu „Raganius“, jis parašė apie raganių Geraltą tris apsakymų rinkinius ir penkis romanus; jie išversti į daugelį kalbų. 2007 m. pagal „Raganiaus“ ciklą sukurtas kompiuterinis žaidimas „The Witcher“ irgi sulaukė pasaulinės sėkmės. 2016 m. už gyvenimo nuopelnus Andrzej Sapkowski gavo Pasaulio maginės fantastikos apdovanojimą (World Fantasy Award).


"Iš tiesų, sakau jums, atslenka kalavijo ir kirvio amžius, nuožmių pūgų amžius. Atslenka Baltojo Speigo ir Baltosios Šviesos Metas, Beprotybės Metas ir Paniekos Metas, Tedd Deireadh, Pabaigos Metas. <...> Laukite ženklų! Byloju jums, kokie tatai bus ženklai, – pirmų pirmiausia žemė paplūs Aen Seidhe krauju, Elfų Krauju..."

Andrzej Sapkowski


Raganius Geraltas iš Rivijos – profesionalas, turintis magišką medalioną, jo tikslas – sunaikinti pasaulyje tūnantį blogį. Tačiau ne viskas, kas slypi tamsoje, yra blogas, ir ne kiekvienas, kas atrodo gerai, – siekia gėrio.


„Elfų kraujas“ – trečioji „Raganiaus“ ciklo knyga. Geraldas iš Rivijos laukia gimstant pranašaujamo vaiko. Šis turės galią pakeisti pasaulį – į geresnį arba blogesnį. Jau daugiau kaip šimtmetį žmonės, nykštukai ir elfai gyveno palyginti taikiai. Tačiau laikai pasikeitė, nelengvai pasiekta taika baigėsi ir rasės vėl kovoja... o ypatingųjų galių vaikas medžiojamas. Geralto pečius užgula sunki našta – atsakomybė už nepaprastą vaiką ir viso pasaulio likimą.


Iš lenkų kalbos vertė Vidas Morkūnas


  • Autorius: Andrzej Sapkowski
  • Serija: Raganius
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090132296

Parašykite atsiliepimą apie "Elfų kraujas (Ciklo „Raganius“ 3-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Elfų kraujas (Ciklo „Raganius“ 3-oji knyga)", kurią skaitytojams dovanoja Andrzej Sapkowski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrzej Sapkowski su knyga "Elfų kraujas (Ciklo „Raganius“ 3-oji knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Elfų kraujas (Ciklo „Raganius“ 3-oji knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrzej Sapkowski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Elfų kraujas (Ciklo „Raganius“ 3-oji knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Elfų kraujas (Ciklo „Raganius“ 3-oji knyga)" perkama kartu