0

Paskutinis noras (Ciklo „Raganius“ 1-oji knyga)

  • Nauja knyga
4.0
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-03 Aistis

Viena geriausių skaitytų knygų.

Informacija

Paskutinis noras (Ciklo „Raganius“ 1-oji knyga)

  • Serija: Raganius
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786090128275

2021-01-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paskutinis noras (Ciklo „Raganius“ 1-oji knyga)" aprašymas

Knygų serijos „Raganius“ autorius Andrzej Sapkowski gimė Lenkijoje 1948 m. Išgarsėjęs dar pirmu apsakymu „Raganius“, jis parašė visą istorijų apie raganių ciklą – tris apsakymų rinkinius ir penkis romanus, jie išversti į daugelį kalbų. 2007 m. pagal „Raganiaus“ ciklą sukurtas kompiuterinis žaidimas The Witcher sulaukė pasaulinio pasisekimo. 2016 m. Andrzej Sapkowski gavo Pasaulinį fantastikos žanro (World Fantasy Award) apdovanojimą už gyvenimo nuopelnus.

"Žmonėms patinka išsigalvoti bjaurybes ir bjaurumus. Tada patys sau atrodo nebe tokie bjaurūs."
Andrzej Sapkowski

„Raganius“ – maginės fantastikos apsakymų romanas apie raganių Geraltą iš Rivijos. Geraltas – profesionalas, turintis magišką medalioną, raganiaus tikslas – sunaikinti pasaulyje tūnantį blogį. Tačiau ne viskas, kas slypi tamsoje, yra blogas, ir ne kiekvienas, kas atrodo gerai, – siekia gėrio.

„Paskutinis noras“ – pirmoji ciklo knyga apie raganių Geraltą iš Rivijos. Atėjo siaubingi laikai, aplinkui siautėja pabaisos ir ne paprasto burtininko jėgoms blogį įveikti, reikia profesionalo, meistriškai įvaldžiusio magiją ir kalaviją. Geraltas yra vienintelis, kuris gali visus išgelbėti.

Vaizdinga, išradinga ir kupina humoro, net ironijos knyga užburs ne tik maginės fantastikos skaitytojus.

Iš lenkų kalbos vertė Vidas Morkūnas

2020-03-02

Senas Eridano serijoje vertimas buvo geresnis - nepalyginama...

2019-11-03

Viena geriausių skaitytų knygų.

2017-10-17

Nuostabi serija. Labai labai laukiam kol bus perleistos ir kitos dalys!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis noras (Ciklo „Raganius“ 1-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginė fantastika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paskutinis noras (Ciklo „Raganius“ 1-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Andrzej Sapkowski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrzej Sapkowski su knyga Paskutinis noras (Ciklo „Raganius“ 1-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paskutinis noras (Ciklo „Raganius“ 1-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrzej Sapkowski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paskutinis noras (Ciklo „Raganius“ 1-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paskutinis noras (Ciklo „Raganius“ 1-oji knyga)" perkama kartu