⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų serija „Raganius“ (angl. Witcher, lenk. Wiedźmin) yra maginės fantastikos žanro ciklas, sukurtas lenkų rašytojo Andrzej Sapkowski.

Serijos "Raganius" knygos

Rasta: 9

Audrų sezonas | Andrzej Sapkowski
21,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 9

Vaizduotę kurstančios knygos yra skirtos jaunimui bei suaugusiems skaitytojams.


„Raganius“ knygos buvo išverstas į daugybę kalbų ir tapo tarptautiniu bestseleriu, pagal kurį buvo pastatytas filmas ir du serialai, o taip pat kelių dalių vaidmenų žaidimas, kuris visame pasaulyje populiarumu nenusileidžia knygų serijai ir net atgaivino fantastų susidomėjimą istorijomis. Be to, knygos įkvėpė ir daugiau produktų: kortas, stalo žaidimus ir grafines noveles.


„Raganiaus“ serija susideda iš septynių knygų. Jų eilės tvarka tokia:  1. „Paskutinis noras“,

  2. „Likimo kalavijas“,

  3. „Elfų kraujas“,

  4. „Paniekos metas“,

  5. „Krikštas ugnimi“,

  6. „Kregždės bokštas“,

  7. „Ežero valdovė“.


Pirmas dvi sudaro trumpi apsakymai, o likusios penkios yra romanai. Pirmosios istorijos apie raganių pasirodė 1986-tais metais ir buvo spausdinamos Lenkijos fantastų žurnale.


Ciklas pasakoja apie raganių Geraltą, pasižymintį antžmogiškomis galiomis ir neįtikėtinais protiniais sugebėjimais. Jis tikras kalavijo ir magijos virtuozas. Raganius keliauja po pasaulį ir žudo įvairius žemę apnikusius monstrus, pabaisas bei kitokius blogio atstovus. Tiesa, ne visada lengva suprasti, kas atstovauja tamsai, o kas tik dedasi geru, todėl pagrindinis veikėjas nuolat turi spręsti vertybines dilemas. Žinoma, Geralto laukia daugybė nuotykių, atradimų ir išdavysčių.


Raganius nuolat patenka į painias situacijas, intrigas ir nuožmias kovas. Pasaulyje, kuriame vyksta knygų veiksmas, gyvena nykštukai, elfai ir kitos būtybės bei prieš 500 metų pasirodę ir karus sukėlę žmonės. Atėjo metas, kai ir vėl gresia naujas karas tarp rasių, o Geraltui teks tapti tuo, kuris gelbės pasaulį ir saugos patį svarbiausią ginklą – vaiką, kuris, pasak legendų, gali pakeisti istoriją.


Visus fantastikos gerbėjus kviečiame knygų seriją įsigyti interneto knygyne ir pasinerti į nepakartojamą magijos nuotykį, nenusileidžiantį žymiems kūriniams, tokiems kaip „Žiedų valdovas“.


„Raganiaus“ knygos pasižymi detaliu magišku pasauliu, įdomiais veikėjas, intriguojančiais siužetais ir nepaprastai geru humoru. Taip pat akylas skaitytojas istorijose įžvelgs ir žinomų pasakų motyvus bei daug sąsajų su šių dienų kultūra ir šiuolaikinėmis problemomis.