0

Emocinis intelektas 2.0

  • Nuolaida knygai -21%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 11,49 €
Knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-02-05 Audrius

Emocinis intelektas ko gero svarbiau nei IQ

Informacija

Emocinis intelektas 2.0

  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x18, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 270
  • ISBN ar kodas: 9786099603377

11.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Emocinis intelektas 2.0 (kiekviena knyga su unikaliu prisijungimo kodu prie išversto į lietuvių kalbą pasaulinio testo)" praktiškai, glaustai ir aiškiai sudėlioja esminius akcentus ir siūlo priemones, kurios padės pagerinti emocinį intelektą ir lengviau tvarkytis su nuolatiniais gyvenimo iššūkiais. Pasaulyje, kuriame intelekto koeficientas yra tiesiog skaičius, o sėkmę, gerą savijautą ir net sveikatą gali nulemti emocinis žmogaus intelektas, būtina suprasti, kuo EQ skiriasi nuo IQ ir kaip tuo pasinaudoti savo kasdieniame gyvenime ir darbe.

Šiandieniniame, sparčiai besivystančiame, konkurencingos darbo rinkos ir neramių ekonominių sąlygų pasaulyje kiekvienas iš mūsų ieško veiksmingų priemonių, galinčių padėti mums susidoroti, prisitaikyti ir pirmauti.


Emocinis intelektas jau nebėra naujiena. Daugelis puikiai supranta, koks jis būtinas, siekiant sėkmės. Tačiau žinoti, kas yra emocinis intelektas, ir sugebėti pasinaudoti juo, kad pagerintume gyvenimą, yra du labai skirtingi dalykai.


Knyga „Emocinis intelektas 2.0“ siūlo specialią, detaliai aprašytą programą, kuri padės žingsnis po žingsnio pagerinti emocinį intelektą, naudojantis keturiais esminiais įgūdžiais, būtinais siekiant išnaudoti savo potencialą:


1) Savimonė;

2) Savęs valdymas;

3) Socialinis sąmoningumas;

4) Ryšių valdymas.


Svarbiausias knygos „Emocinis intelektas 2.0“ tikslas – padidinti jūsų emocinį intelektą. Knygoje rasite ir unikalų prisijungimo kodą, kuriuo pasinaudoję galėsite atlikti emocinio intelekto testą. Jis padės išsiaiškinti, kurios iš knygoje pateiktų priemonių yra tinkamiausios būtent jums.


„Knyga „Emocinis intelektas 2.0“ glaustai paaiškina, kaip kūrybiškai elgtis su savo emocijomis ir kaip naudingai įdarbinti savo intelektą.“


Dalai Lama


„Koncentruota knyga su įdomiom, juokingom istorijom ir gerai pateiktas kontekstas, padėsiantis suprasti bei tobulėti.“


Newsweek


„Suteikia daugybę praktinių žinių ir įžvalgų, kaip gerinti savo emocinį intelektą. Tyrimai įtikinamai rodo, kad emocinis intelektas (EQ) yra kur kas svarbesnis nei IQ“.


Stephen R. Covey, knygos „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai“ autorius


Travis Bradberry ir Jean Greaves – programos TalentSmart® autoriai, kuriantys emocinio intelekto testus, mokantys ir teikiantys konsultacijas daugybei verslo kompanijų. Jų knygos verčiamos į 25 kalbas ir parduodamos 150 pasaulio šalių.


Knygai „Emocinis intelektas 2.0“ įžangą parašė Patrick Lencioni, bestselerio „Svajonių komandos kūrimas“ autorius. Jis teigia: „Ši knyga gali drastiškai pakeisti jūsų požiūrį į sėkmę… perskaitykite ją dukart“.


Iš anglų kalbos vertė Lina Navickaitė
2019-02-05 Audrius

Emocinis intelektas ko gero svarbiau nei IQ

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu