⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Emocinis intelektas 2.0

Kaina: 5,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-27

naudinga


2023-03-31 5.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Emocinis intelektas 2.0" aprašymas

Knyga „Emocinis intelektas 2.0 (kiekviena knyga su unikaliu prisijungimo kodu prie išversto į lietuvių kalbą pasaulinio testo)" praktiškai, glaustai ir aiškiai sudėlioja esminius akcentus ir siūlo priemones, kurios padės pagerinti emocinį intelektą ir lengviau tvarkytis su nuolatiniais gyvenimo iššūkiais. Pasaulyje, kuriame intelekto koeficientas yra tiesiog skaičius, o sėkmę, gerą savijautą ir net sveikatą gali nulemti emocinis žmogaus intelektas, būtina suprasti, kuo EQ skiriasi nuo IQ ir kaip tuo pasinaudoti savo kasdieniame gyvenime ir darbe.

Šiandieniniame, sparčiai besivystančiame, konkurencingos darbo rinkos ir neramių ekonominių sąlygų pasaulyje kiekvienas iš mūsų ieško veiksmingų priemonių, galinčių padėti mums susidoroti, prisitaikyti ir pirmauti.

Emocinis intelektas jau nebėra naujiena. Daugelis puikiai supranta, koks jis būtinas, siekiant sėkmės. Tačiau žinoti, kas yra emocinis intelektas, ir sugebėti pasinaudoti juo, kad pagerintume gyvenimą, yra du labai skirtingi dalykai.

Knyga „Emocinis intelektas 2.0“ siūlo specialią, detaliai aprašytą programą, kuri padės žingsnis po žingsnio pagerinti emocinį intelektą, naudojantis keturiais esminiais įgūdžiais, būtinais siekiant išnaudoti savo potencialą:

1) Savimonė;
2) Savęs valdymas;
3) Socialinis sąmoningumas;
4) Ryšių valdymas.

Svarbiausias knygos „Emocinis intelektas 2.0“ tikslas – padidinti jūsų emocinį intelektą. Knygoje rasite ir unikalų prisijungimo kodą, kuriuo pasinaudoję galėsite atlikti emocinio intelekto testą. Jis padės išsiaiškinti, kurios iš knygoje pateiktų priemonių yra tinkamiausios būtent jums.

„Knyga „Emocinis intelektas 2.0“ glaustai paaiškina, kaip kūrybiškai elgtis su savo emocijomis ir kaip naudingai įdarbinti savo intelektą.“
Dalai Lama

„Koncentruota knyga su įdomiom, juokingom istorijom ir gerai pateiktas kontekstas, padėsiantis suprasti bei tobulėti.“
Newsweek

„Suteikia daugybę praktinių žinių ir įžvalgų, kaip gerinti savo emocinį intelektą. Tyrimai įtikinamai rodo, kad emocinis intelektas (EQ) yra kur kas svarbesnis nei IQ“.
Stephen R. Covey, knygos „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai“ autorius

Travis Bradberry ir Jean Greaves – programos TalentSmart® autoriai, kuriantys emocinio intelekto testus, mokantys ir teikiantys konsultacijas daugybei verslo kompanijų. Jų knygos verčiamos į 25 kalbas ir parduodamos 150 pasaulio šalių.

Knygai „Emocinis intelektas 2.0“ įžangą parašė Patrick Lencioni, bestselerio „Svajonių komandos kūrimas“ autorius. Jis teigia: „Ši knyga gali drastiškai pakeisti jūsų požiūrį į sėkmę… perskaitykite ją dukart“.

Iš anglų kalbos vertė Lina Navickaitė  • Pavadinimas originalo kalba: Emotional Intelligence 2.0
  • Autorius: Patrick Lencioni, Travis Bradberry, Jean Greaves
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • Formatas: 13x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099603377
  • Vertėjas: Lina Navickaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-27

naudinga

2021-05-11

Gera knyga, yra tam tikros technikos, kaip kovoti su savimi, išsaugokit pirkimo čekį/faktūrą, galėsit sužinoti savo emocinį intelektą. Kuo žmogaus emocinis intelektas stipresnis, tuo jis geresnis ir emocionaliai stipresnis. todėl žmonės taip ir skiriasi. Vieni emociškai stiprūs, kiti silpni.

2021-02-26

Labai nepatiko, standartinė savipagalbos knyga, turinys tikrai nebuvo įtraukiantis, nerekomenduoju...

2019-02-05

Emocinis intelektas ko gero svarbiau nei IQ

Parašykite atsiliepimą apie "Emocinis intelektas 2.0"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Jean Greaves, Patrick Lencioni, Travis Bradberry pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Emocinis intelektas 2.0", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Emocinis intelektas 2.0" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Emocinis intelektas 2.0" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Emocinis intelektas 2.0"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean Greaves, Patrick Lencioni, Travis Bradberry tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Emocinis intelektas 2.0" perkama kartu