Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Emocinis intelektas 2.0

Kaina: 10,38 €
Kaina su kodu: 6,23 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-27

naudinga


2024-05-31 10.381 InStock
Į krepšelį 6,23 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Emocinis intelektas 2.0“ aprašymas

Kas lemia žmogaus sėkmę? Išsilavinimas? Ne. Patirtis? Ne. Žinios? Intelektas? Taip pat ne. Nė vienas iš šių veiksnių negali paaiškinti, kodėl vienam žmogui sekasi, o kitam – ne. Yra dar kažkas, į ką, atrodo, niekas nekreipia dėmesio. Tai - emocinis intelektas.

Taigi, kokią reikšmę žmogaus gyvenime turi jo jausmai ir emocijos? Nors emocinį intelektą sunkiau išmatuoti nei intelekto koeficientą ar žmogaus patirtį, jis nepaprastai svarbus ir reikšmingas. Deja, pretenduojančiųjų į darbą gyvenimo aprašyme jis nenurodomas.

Apie emocinį intelektą (EQ) pradėta kalbėti ne taip seniai. Prieš tai žmogaus gyvenimo sėkmė, savijauta ir net sveikata buvo siejama su įprastu intelektu. Tačiau paaiškėjo, kad sėkmingų žmonių aukštas būtent emocinis intelektas, t. y. pozityvumas, atkaklumas, empatija, nuoširdumas.

Pirmoji knyga, sukėlusi daugiausia diskusijų šiuo klausimu buvo Danielio Golemano „Emocinis intelektas“. Joje ir imta kalbėti ne tik apie IQ – racionalaus intelekto, bet ir EQ – emocinio intelekto svarbą. Knyga pasirodė 1995 metais, o po 14 metų, 2009 m., Travis Bradberry ir Jean Greaves išleido knyga „Emocinis intelektas 2.0“.

Knyga „Emocinis intelektas 2.0“ ypatinga tuo, kad jos autoriai yra EQ testų kūrėjai ir TalentSmart® įkūrėjai. Kaip ir Golemanas, šie du autoriai sėkmingai studijavo ir tyrė emocinį intelektą ir jo poveikį bei taisykles kasdieniame gyvenime ir versle. Jų nuomone, beveik visi žmogaus pasiekimai priklauso ne nuo intelekto koeficiento (IQ), kaip manyta anksčiau, o nuo emocinio intelekto (EQ). Emocinį intelektą galima lavinti, tam tereikia atidžiai laikytis šioje knygoje siūlomų rekomendacijų.

Knygoje „Emocinis intelektas 2.0“ Travis Bradberry ir Jean Greaves analizuoja pagrindines EQ sudedamąsias dalis – savimonę, savikontrolę, empatiją ir taip vadinamą „socialinį miklumą“. Autorių nuomone, nuo darnios šių komponentų sąveikos tiesiogiai priklauso individo, kaip asmens, lyderystė ir efektyvumas.

Kokia yra jausmų galia ir svarba? Perskaitę šią knygą ir atsižvelgę į joje išdėstytas rekomendacijas jūs galite padidinti savo emocinį intelektą, o tai tikrai pagerins gyvenimo kokybę. Knyga bus naudinga visiems, kam rūpi savimonė, socialiniai įgūdžiai, savikontrolė ir santykių kūrimas.

Sudomino ši knyga? Siūlome ją įsigyti internetu, tai paprasta ir dažniausiai pigiau, nes daugeliui knygų patogupirkti.lt knygyne taikomos akcijos, vyksta knygų išpardavimai.


  • Pavadinimas originalo kalba: Emotional Intelligence 2.0
  • Autorius: Patrick Lencioni, Travis Bradberry, Jean Greaves
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • Formatas: 13x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099603377
  • Vertėjas: Lina Navickaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-27

naudinga

2021-05-11

Gera knyga, yra tam tikros technikos, kaip kovoti su savimi, išsaugokit pirkimo čekį/faktūrą, galėsit sužinoti savo emocinį intelektą. Kuo žmogaus emocinis intelektas stipresnis, tuo jis geresnis ir emocionaliai stipresnis. todėl žmonės taip ir skiriasi. Vieni emociškai stiprūs, kiti silpni.

2021-02-26

Labai nepatiko, standartinė savipagalbos knyga, turinys tikrai nebuvo įtraukiantis, nerekomenduoju...

2019-12-19

Sustiprina saviugdos mokymų įgūdžius. Verta skaityti kievienam. Ir ne vieną kartą:)

2019-02-05

Emocinis intelektas ko gero svarbiau nei IQ

Parašykite atsiliepimą apie „Emocinis intelektas 2.0“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Jean Greaves, Patrick Lencioni, Travis Bradberry pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Emocinis intelektas 2.0“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Emocinis intelektas 2.0“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Emocinis intelektas 2.0“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Emocinis intelektas 2.0“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean Greaves, Patrick Lencioni, Travis Bradberry tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Emocinis intelektas 2.0“ perkama kartu