Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Spartusis mokymasis. Įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą

Kaina: 9,73 €
Kaina su kodu: 4,87 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 9.732 InStock
Į krepšelį 4,87 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „Spartusis mokymasis. Įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“ aprašymas

Scott H. Young knyga „Spartusis mokymasis: įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“ padeda perprasti naujojo pasaulio žaidimo taisykles ir prie jo prisitaikyti bei praplėsti savo akiratį.

Nuolat atnaujinkite savo žinias bei išmokite naujų įgūdžių, išlikite reikalingi, būkite lankstūs ir žaibiškai prisitaikykite prie naujų darbų, užduočių ar pareigų. Tik taip išliksite ir sulauksite sėkmės. Saviugdos žanro knyga „Spartusis mokymasis“ siūlo devynis principus, kaip įvaldyti naujus bet kokio sudėtingumo įgūdžius, apsaugoti savo karjerą nuo krizių ir įgyti pranašumą.

Autorius spartųjį mokymąsi apibrėžia kaip savarankišką ir intensyvią žinių bei įgūdžių įgijimo strategiją. Knyga „Spartusis mokymasis: įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“ suteikia 3D vaizdą, kaip mes mokomės, taikome ir išlaikome informaciją. Visko galima išmokti, o Scott H. Young pavyzdžiai patvirtina šį įsitikinimą.

Dauguma knygų apie mokymąsi orientuotos į gana siaurą akademinę sritį, tačiau šis leidinys iš tikrųjų padeda išmokti įgūdžių, kuriuos galite pritaikyti realiame gyvenime. O koks vienas naudingiausių įgūdžių? Išmokti mokytis!

Jei nenorite metų metus trintis universitetų auditorijose ar įklimpti į kelių mėnesių kursus, ši knyga yra puiki pamoka, kaip žmonės gali mokytis efektyviai ir greitai. Scott H. Young pateikia daugybę spartaus mokymosi pavyzdžių ir sieja juos su naujausiais moksliniais tyrimais bei viską suskirsto į devynis patogius principus.

Autoriaus Scott H. Young principai konkretūs ir įvairiapusiški. Vienas jų siūlo tiesiogiai nerti į domėjimosi sritį. Užuot skaitę apie tapybos technikas, pradėkite piešti. Užuot sprendę kalbos testus, bandykite praktiškai ja kalbėti. Užuot vedę užrašus apie kodavimą, pamėginkite sukurti programą. Tiesioginis žinių taikymas yra pati geriausia praktikavimosi arena.

Taip pat visada svarbu kelti sau iššūkius ir juos įgyvendinti, ugdyti gebėjimą susikaupti, neleisti nesvarbiems dalykams jūsų blaškyti ir atitraukti nuo mokslų. Spustelėkite silpniausias savo vietas ir negailestingai jas tobulinkite, sudėtingus įgūdžius smulkinkite, o vėliau vėl sujunkite.

Išmokę naujų dalykų juos taikykite ir išmėginkite save. Kažką užmiršę pabandykite suprasti, kodėl ta informacija išgaravo iš galvos. Išmokite dalykus įsiminti visam laikui. Ugdykite intuiciją žaisdami, mokykitės iš kritikos ir, žinoma, ženkite už savo patogaus gyvenimo ribų bei eksperimentuokite.

Taip pat Scott H. Young ragina prieš neriant į specifinę sritį, skirti laiko „meta žemėlapio“ piešimui ir sužinoti visas svarbiausias idėjas ir modelius slypinčius naujoje sferoje. Taip turėsite rėmą idėjoms, o naujos žinios greičiau įgaus prasmę.

Šiais principais galėsite naudotis norėdami išmokti naują kalbą ar dešimtis kalbų, groti instrumentu, pradėti specifinių įgūdžių reikalaujantį naują laisvalaikio užsiėmimą ar kardinaliai pakeisti darbo pobūdį. Tiesa, siūlomi principai yra tik atspirties taškai. Tikrasis meistriškumas atsiranda ne tik einant keliu, kuriuo žengia kiti, bet ir tyrinėjant galimybes, kurių jie dar neįsivaizduoja.

Autorius Scott H. Young kalba ir apie pagrindinius greitojo mokymosi trukdžius. Vienas jų – atidėliojimas. Kitas – įsivaizdavimas, kad jau žinote, kaip reikia studijuoti. Jei norite mokytis greitai ir efektyviai, turite išspręsti tokias problemas. Knygoje rasite patarimų, kaip tą padaryti.

„Spartusis mokymasis: įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“ – visiems, kurie siekia asmeninio tobulėjimo, nori greitai išmokti naujų dalykų, susidūrė su nepažįstama sritimi darbe, nori perprasti naujus įrankius, išmokti naudotis sudėtingomis programomis ar tiesiog mėgsta iššūkius.

Knyga iliustruota žymių sparčiojo mokymosi entuziastų, tokių kaip Nobelio premijos laureatas fizikas Richard Feynman, patirtimi.

Scott H. Young – asmeninio tobulėjimo žanro knygų autorius, tinklaraštininkas, lektorius. Knyga „Spartusis mokymasis“ tapo „Wall Street Journal“ bestseleriu, o leidinyje išdėstytus principus autorius dėsto ir savo mokymuose. Tinklaraštyje Scott H. Young nuolat skelbia straipsnius apie produktyvumą, karjerą, įpročius ir kokybišką gyvenimą. Be to, jis nuolat sau kelia įvairius iššūkius, pavyzdžiui, per metus įveikė informatikos bakalauro laipsnio programą, per tiek pat laiko išmoko keturias kalbas, per trisdešimt dienų įgijo įgūdžių piešti portretus. Autoriaus darbai publikuoti „TEDx“, „The New York Times“, „Lifehacker“, „Business Insider„ ir kt.

Iš anglų kalbos vertė Vita Daugėlienė

Trumpas aprašymas teigia, kad išmokti galima visko! Kaip? Raginame knygą įsigyti internetu ir sužinoti. Online krepšelį papildykite ir kitais leidiniais, juk pas mus pirkti rasite romanų su vaizdingais aprašymais, įdomiais siužetais ir smagiais veikėjais, taip pat dalykinės literatūros bei specializuotų leidinių. Išpardavimų ir akcijų dienomis knygos, kurias skaitytojai puikiai vertina apžvalgose ir atsiliepimuose, kainuoja pigiau. Santrauka, ištraukos ir puslapių skaičius padės iš anksto įvertinti pirkinį. 


  • Autorius: Scott H. Young
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254495

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Spartusis mokymasis. Įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Scott H. Young pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Spartusis mokymasis. Įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Spartusis mokymasis. Įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Spartusis mokymasis. Įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Spartusis mokymasis. Įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Scott H. Young tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Spartusis mokymasis. Įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“ perkama kartu