Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Energetikos ekonomika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 3.39 SoldOut

Knygos „Energetikos ekonomika“ aprašymas

Energetikos ekonomikos mokomojoje knygoje nagrinėjami energijos gamybos, apkrovų grafikų, ekonomiško apkrovų paskirstymo ypatumai. Leidinyje pateikta kapitalo, kapitalo investicijų, energetikos įrenginių atnaujinimo alternatyvų įvertinimo, elektros energijos gamybos kainos ir tarifų bei energijos balansų sudarymo ana lizė, taip pat energijos išteklių ir hidroenergetikos ekonomikos apžvalga. Leidi nys skirtas elektros energetikos specialybių studentams.Parašykite atsiliepimą apie „Energetikos ekonomika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Energetikos ekonomika“, Rimantas Pranas Deksnys ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rimantas Pranas Deksnys ir kt. su knyga „Energetikos ekonomika“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Energetikos ekonomika“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimantas Pranas Deksnys ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Energetikos ekonomika“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Energetikos ekonomika“ perkama kartu