0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

English for Students of Textiles

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 5.49 SoldOut

Knygos "English for Students of Textiles" aprašymas

Mokomoji knyga skirta tekstilės technologijos studijoms. Ją sudaro originalūs tekstai, pratimai ir užduotys.Parašykite atsiliepimą apie "English for Students of Textiles"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "English for Students of Textiles", kurią skaitytojams dovanoja Daiva Zavistanavičienė, Inga Dagilienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Zavistanavičienė, Inga Dagilienė su knyga "English for Students of Textiles" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "English for Students of Textiles" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Zavistanavičienė, Inga Dagilienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "English for Students of Textiles" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "English for Students of Textiles" perkama kartu