Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

ES materialinė teisė. Keturios laisvės. 2-oji knyga. Laisvas prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 2.31 SoldOut

Knygos „ES materialinė teisė. Keturios laisvės. 2-oji knyga. Laisvas prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas“ aprašymas

Veikalo „Europos Sąjungos materialinė teisė“, nagrinėjančio keturias pagrindines judėjimo laisves, antroji knyga skirta likusioms vidaus rinkos laisvėms. Remdamasi ES teisės aktais ir gausia Europos Bendrijų Teisingumo Teismo praktika bei pasitelkdama žymių autorių mokslo darbus, autorė plačiai ir išsamiai aptaria laisvo asmenų (darbuotojų, ES piliečių ir trečiųjų šalių piliečių) judėjimo, Europos Sąjungos pilietybės, juridinių asmenų ir piliečių įsisteigimo teisės, taip pat paslaugų teikimo laivės ir laisvo kapitalo judėjimo klausimus.
Antroji kartu su pirmąja šio veikalo knyga, išsamiai nagrinėjančia laisvą prekių judėjimą, perteikia išsamų visų svarbiausių vidaus rinkos aspektų reguliavimą.

  • Autorius: Catherine Barnard
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 306
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-682-33-7

Parašykite atsiliepimą apie „ES materialinė teisė. Keturios laisvės. 2-oji knyga. Laisvas prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „ES materialinė teisė. Keturios laisvės. 2-oji knyga. Laisvas prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas“, Catherine Barnard. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Catherine Barnard su knyga „ES materialinė teisė. Keturios laisvės. 2-oji knyga. Laisvas prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „ES materialinė teisė. Keturios laisvės. 2-oji knyga. Laisvas prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Catherine Barnard. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „ES materialinė teisė. Keturios laisvės. 2-oji knyga. Laisvas prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „ES materialinė teisė. Keturios laisvės. 2-oji knyga. Laisvas prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas“ perkama kartu