NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Europos istorijos ribos ir skirstymai

Kaina: 9,59 €
Kaina su kodu: 8,63 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 9.592 InStock
Į krepšelį

Knygos "Europos istorijos ribos ir skirstymai" aprašymas

Oscar Halecki laikomas viduramžių Lenkijos, Lietuvos, Rusijos ir Bizantijos imperijos istorijos autoritetu, parašė fundamentalių darbų apie Lenkijos ir Lietuvos uniją, taip pat itin populiarų Lenkijos istorijos vadovėlį. Tačiau jį domino ir bendresni istorijos teorijos bei istoriosofiniai klausimai.

Knyga „Europos istorijos ribos ir skirstymai“ – tai žvilgsnis į Europos kaip visumos istoriją. Joje aptariamos pagrindinės problemos, iškylančios bandant suskirstyti Europos istoriją į laikotarpius, atskleisti jos erdvinę struktūrą ir jos pokyčius istorijos eigoje.

Autorius čia išdėsto savąją keturių Europos istorinių regionų koncepciją ir pagrindžia alternatyvią Europos istorijos periodizaciją – jos skirstymą į Viduržemio, Europos ir Atlanto epochas.

Ši knyga „Europos istorijos ribos ir skirstymai“ neabejotinai padarė didžiulį poveikį šiuolaikinei istoriografijai, paskatino istorinės regionistikos plėtrą.

Anglų istorikas Ch. Dawsonas pavadino ją „vienintele knyga, kuri atsako į klausimą „Kas yra Europa?“ prideramai įvertindama problemos sudėtingumą ir kartu neišleisdama iš akių nė vieno svarbaus veiksnio“.

Iš anglų kalbos vertė Nerijus Babinskas


  • Autorius: Oscar Halecki
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986094531

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Europos istorijos ribos ir skirstymai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Europos šalių istorija

Oscar Halecki pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Europos istorijos ribos ir skirstymai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Europos istorijos ribos ir skirstymai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Europos istorijos ribos ir skirstymai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Europos istorijos ribos ir skirstymai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Oscar Halecki tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Europos istorijos ribos ir skirstymai" perkama kartu