NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Viktoras Suvorovas (1947 m. balandžio 20 d.) – profesionalaus žvalgo, buvusio Sovietų Sąjungos armijos karininko, 1978 metais pabėgusio į Angliją (Sovietų Sąjungoje buvo nuteistas mirties bausme) V. B. Rezuno slapyvardis. Rašytojas yra daugelio bestselerių apie Antrojo pasaulinio karo istoriją bei Raudonąją armiją autorius.

Viktor Suvorov knygos

Rasta: 12

Kontrolė / Pasirinkimas | Viktor Suvorov
-10% su kodu: PATOGU
9,11 €
Kaina su kodu: 8,20 €
Turime sandėlyje
Paskutinė respublika. Trečia knyga. Sutriuškinimas | Viktor Suvorov
-10% su kodu: PATOGU
8,49 €
Kaina su kodu: 7,64 €
Turime sandėlyje
Išvaduotojas | Viktor Suvorov
-10% su kodu: PATOGU
7,30 €
Kaina su kodu: 6,57 €
Turime sandėlyje
Paskutinė respublika. Antra knyga | Viktor Suvorov
-10% su kodu: PATOGU
12,81 €
Kaina su kodu: 11,53 €
Turime sandėlyje
Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį | Viktor Suvorov
-10% su kodu: PATOGU
16,50 €
Kaina su kodu: 14,85 €
Turime sandėlyje
Specnazas | Viktor Suvorov
-10% su kodu: PATOGU
16,01 €
Kaina su kodu: 14,41 €
Turime sandėlyje
Rasta: 12

Jis yra vienas iš istorikų, manančių, kad Hitleris pradėjo karą prieš Rusiją, kad neleistų Stalinui pirmiau už jį užpulti Vokietijos.

Nepaisant to, kad šio autoriaus kūryba vertinama prieštaringai, jo drąsa kalbėti apie minėtos santvarkos žiaurumus masina skaityti Viktoro Suvorovo knygas. Pristatydami vieną iš jų, pavadinimu „Išvaduotojas“ (tai yra pirmoji V. Suvorovo knyga, išversta į 23 kalbas), kritikai teigia, kad niekas iki šiol nekalbėjo apie Sovietinę armiją taip atvirai, visiškai atmesdamas vidinę ir išorinę cenzūrą. Tai autoriui pavyksta ne vien dėl gebėjimo operuoti istoriniais faktais, bet ir dėl išskirtinės jo paties biografijos.

Pagrindinė kito šio autoriaus romano „Kontrolė“ tema – SSSR valstybės saugume rezgamo sąmokslo atskleidimas, žiaurios represijos, ištikimybė Stalinui. Joje klausiama: „kas yra tinkamas darbui Sovietų sąjungos žvalgybos tarnybose?“. Buvęs žvalgybos pareigūnas šiame  romane atskleidžia tiesą apie tai, kaip buvo išbandomi dirbantieji Stalino žvalgybos tarnyboje.

Viktoro Suvorovo romanas „Sutriuškinimas“ (trečioji trilogijos „Paskutinė Respublika“ knyga) yra skirtas neišsemiamiems klausimams: kodėl Stalinas pralaimėjo karą, kodėl Antrasis pasaulinis karas Sovietų Sąjungai baigėsi pergale, kuri pasirodė esanti blogesnė nei bet koks pralaimėjimas ir kt. Autorius pateikia teiginius, kuriais mėginama kitu kampu pažvelgti į SSRS ir Vokietijos konfliktą. Šioje knygoje kalbama ir apie tai, kaip rusai vis dar maitinami 50 metų senumo propagandinėmis „tiesomis“.

Jeigu jums patiko šio rašytojo kūriniai, kviečiame pasidomėti ir kitomis istorinėmis knygomis, laukiančiomis jūsų Patogupirkti.lt asortimente. Pasižvalgykite ir grožinės literatūros, bei poezijos kategorijose, susipažinkite su dalykine ir saviugdos literatūra. Mūsų e. knygyne jūsų taip pat laukia prekės turiningam laisvalaikiui bei jaukiems namams, lavinamieji ir edukaciniai žaislai. Įsigykite internetu dabar!