0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fiktyvumas ir įsivaizdavimas

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fiktyvumas ir įsivaizdavimas" aprašymas

Wolfgang Iser (g. 1926) - garsus vokiečių literatūros tyrinėtojas, dirbantis Vokietijos ir JAV universitetuose.

Veikale "Fiktyvumas ir įsivaizdavimas" Iseris istoriškai ir kritiškai apžvelgia požiūrius į pramanus, vaizduotę ir žaidimą literatūrologiniame, filosofiniame, antropologiniame kontekste bei gvildena klausimą, kodėl žmonėms reikalingos fikcijos ir grožinė literatūra. Autorius parodo, kad nuo pat Antikos grožinėje literatūroje itin svarbią vietą užėmė žaidimas, kurio įvairios formos ir raida atskleidžia žmogaus savęs paties peržengimą. "Užuot buvęs savo galimybių pilnatvė, žmogus gali išeiti iš to, kas jis yra, nes užleisdamas, prarasdamas arba nužaisdamas tai, kas jis atrodo esąs, žmogus atsiveria kitoms galimybėms."

Iš vokiečių kalbos vertė Laimantas Jonušys


  • Autorius: Wolfgang Iser
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 276
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-43-2

Parašykite atsiliepimą apie "Fiktyvumas ir įsivaizdavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Wolfgang Iser parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fiktyvumas ir įsivaizdavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fiktyvumas ir įsivaizdavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fiktyvumas ir įsivaizdavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fiktyvumas ir įsivaizdavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Wolfgang Iser tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fiktyvumas ir įsivaizdavimas" perkama kartu