0

XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams I dalis

Kaina internetu: 7,53 €
Kaina knygyne: 8,02 €*
Sutaupote: 0.49 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams I dalis


2020-10-31 7.53 InStock
Į krepšelį
Knygos "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams I dalis" aprašymas

Turinys:
Fenomenologija, hermeneutika, recepcija. Wolfgang Iser "Teksto suvokimas: III. Skaitymo fenomenologija", Georges Poulet "Proustas", Stanley Fish "Ar šiose paskaitose yra tekstas?".
Naujoji kritika. Cleanth Brooks "Formalistinis kritikas", Thomas Stearns Eliot "Kritikuoti kritiką".
Formalizmas ir struktūralizmas. Jurij Tynianov "Apie literatūros evoliuciją", Jan Makarovsky "Estetinė funkcija, norma ir vertė kaip socialiniai faktai".
Semiotika ir naratologija. J. Greimas, J. Courtes "Sakymas", Gerard Genette "Struktūralizmas ir literatūros kritika", Roman Jakobson, C. Levi-Strauss "Charles'o Baudelaire'o "Katės"
Sociologija ir marksizmas. Louis Althusser "Ideologija ir ideologiniai valstybės aparatai", Pierre Bourdieu "Kultūros produkcijos laukas", Raymond Williams "Gramatiniai vaizduotės laikai"
Psichoanalizė. Sigmund Freud "Nejauka", Jacques Lacan "Seminaras apie E. Po "Pavogtą laišką", Luce Irigaray "Ši lytis, kuri nėra viena"

Parašykite atsiliepimą apie "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams I dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams I dalis, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Aušra Jurgutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Aušra Jurgutienė su knyga XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams I dalis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams I dalis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aušra Jurgutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams I dalis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "XX amžiaus literatūros teorijos: chrestomatija aukštųjų mokyklų studentams I dalis" perkama kartu