NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Finansinis auditas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2.89 SoldOut

Knygos "Finansinis auditas" aprašymas

Knygoje, remiantis tarptautiniais bei nacionaliniais audito standartais ir Lietuvos audito praktika, nagrinėjami svarbiausi finansinio audito klausimai ir problemos. Knygą sudaro dešimt skyrių. Pirmame ir antrame skyriuose aptariami finansinio audito teoriniai pagrindai ir teisinio reglamentavimo aspektai.
Tolesniuose skyriuose medžiaga dėstoma remiantis audito proceso nuoseklumu. Kiekvienas skyrius baigiamas užduotimis ir testais, skirtais medžiagai pakartoti ir įtvirtinti.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Finansinis auditas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Finansinis auditas", Dalia Daujotaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Daujotaitė su knyga "Finansinis auditas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Finansinis auditas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Daujotaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Finansinis auditas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Finansinis auditas" perkama kartu