Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Finansų analizė, valdymas ir prognozavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 18.62 SoldOut

Knygos „Finansų analizė, valdymas ir prognozavimas“ aprašymas

Monografija visų pirma skirta finansų analitikams ir praktikams, tačiau, autorių nuomone, ja sėkmingai galima pasinaudoti ir universitetuose, dėstant finansų prognozavimo ir valdymo disciplinas.
Knygą sudaro dvi dalys: I dalis – ,,Finansų analizė ir valdymas“, II dalis – ,,Finansų prognozavimas“. Šios dalys yra pakankamai savarankiškos, todėl atsižvelgiant į skaitytojų poreikius galėtų būti panaudotos atskirai.


Parašykite atsiliepimą apie „Finansų analizė, valdymas ir prognozavimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Finansų analizė, valdymas ir prognozavimas“, Vytautas Rutkauskas, Petras Stankevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Rutkauskas, Petras Stankevičius su knyga „Finansų analizė, valdymas ir prognozavimas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Finansų analizė, valdymas ir prognozavimas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Rutkauskas, Petras Stankevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Finansų analizė, valdymas ir prognozavimas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Finansų analizė, valdymas ir prognozavimas“ perkama kartu