Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gabaus vaiko drama

4.7
(13 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  4
  TOP 4
Kaina: 15,99 €
Kaina su kodu: 6,40 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-31 Mindaugas

Puiki ir gyli knyga! Taip, ją nėra paprasta skaityti, bet, kai įsigylini, supranti kokia ji svarbi. Juk kiekvienas mes turėjome savo vaikystę ir dabar juntame jos pasekmes. Norėtųsi dar padėkoti ir vertėjai, leidusiai atrasti knygos autorę.


2024-04-30 15.99 InStock
Į krepšelį 6,40 € -60% su kodu
PATOGU

Knygos "Gabaus vaiko drama" aprašymas

„Kiekvienas gyvenimas kupinas iliuzijų, – galbūt todėl, kad tiesa mums atrodo nepakenčiama. Vis dėlto ji – tokia būtina. [...] Neįmanoma pakeisti praeities, neįmanoma panaikinti vaikystėje patirtų traumų. Tačiau galime keistis patys, galime „sutaisyti“ save, atgauti prarastą vienovę.“
Alice Miller

Alice Miller (1923–2010) – šveicarų psichoterapeutė, žymi vaikystėje patirtų traumų specialistė, trylikos knygų, išleistų trisdešimtyje šalių, autorė. Lietuvių kalba jau yra pasirodžiusios šios autorės knygos: „Kūno maištas“ (2012), „Gyvenimo keliai“ (2013), „Nereikalingas raktas“ (2014).

Pirmoji ir pasaulinį žinomumą autorei atnešusi knyga „Gabaus vaiko drama“ parodo, kaip vaiko išnaudojimas suaugusiųjų poreikiams, baudimas, mušimas ir manipuliavimas pažeidžia jo integralumą bei skatina savasties atsižadėjimą.

Vaikystėje patirtos traumos kaupiasi bei veikia suaugusio žmogaus gyvenimą. Padėti išsivaduoti iš vaikystės kalėjimo ir priartėti prie tikrosios savasties, pasak Alice Miller, galima atsigręžus į praeitį ir priėmus išstumtus jausmus atgal. Tik tokiu būdu įmanoma išsilaisvinti iš vaikystėje išgyventų baimių pančių, sumažinti jų padarinius ir išvengti prievartos perdavimo ateities kartoms.


 • Autorius: Alice Miller
 • Leidėjas: Vaga
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 152
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9785415026302
 • Vertėjas: Austėja Merkevičiūtė
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2024-01-31

Puiki ir gyli knyga! Taip, ją nėra paprasta skaityti, bet, kai įsigylini, supranti kokia ji svarbi. Juk kiekvienas mes turėjome savo vaikystę ir dabar juntame jos pasekmes. Norėtųsi dar padėkoti ir vertėjai, leidusiai atrasti knygos autorę.

2023-01-18

Viena iš labiausiai akis atveriančių ir naudingiausių knygų, kurias kada nors skaičiau. Jau kurį laiką ėjau savęs pažinimo ir augimo keliu, bet niekas nebuvo taip šviesus kaip šios knygos skaitymas. Sužinojau tiek daug apie save, emocijas ir psichinę sveikatą.

2023-01-17

Įžvalgus. Ši knyga palietė mano patirtį gydant terapiją ir nubrėžė žingsnius, kurie atvedė mane ten, kur esu dabar. Manau, kad tai svarbus skaitymas kiekvienam, kuris trokšta būti tėvais, terapeutu ar savo tikruoju savimi.

2023-01-12

Išmokime auklėti savo vidinį vaiką prieš tapdami viena nauja, trapiam gyvenimui.

2023-01-11

Knyga, nukelianti į skausmingą savęs (tikrojo) atradimo kelionę. Jei domitės psichologija, psichodinamika ir dar labiau, jei norite šią aistrą paversti profesija, primygtinai rekomenduoju perskaityt

2023-01-10

Šią knygą skaityčiau dar kartą, kai turėsiu vaikų

2023-01-04

Manau, kad kiekvienas turėtų perskaityti tą knygą ir tada išspręsti daugybę problemų. Nuostabus mokslo tyrimų ir psichologijos derinys. Mano šių metų top 1

2023-01-03

kalbama apie sunkų kelią susidoroti su savo užgniaužtais prisiminimais ir jausmais, po kurio galite pradėti gyventi kaip tikrasis „aš“

2023-01-02


Mano nuomone, tema nėra iki galo atvira. Buvo iškelta teorija, kuri nėra pagrįsta iki galo. Tiesą sakant, paprastai knygoje neradau nieko kito, išskyrus teorijos išsakymą ir tai, kad autoriui tai tapo faktu.

2022-12-22

Lengva perskaityti net nespecialistams ir yra daug peno apmąstymams. Tikrai dar kartą perskaitysiu, atkreipdamas dėmesį į tai, kas įdomiausia ir naudingiausia.

2022-12-21

Privaloma perskaityti visiems, kurie domisi psichoanalize.

2022-12-08

Kaip suprantu, ši knyga parašyta terapeutams. Galbūt todėl man buvo sunku jį skaityti.

2022-12-05

Apskritai įdomi knyga, kuri man patiko. Ją lengva perskaityti net nespecialistams ir yra daug peno apmąstymams. Tikrai dar kartą perskaitysiu, atkreipdamas dėmesį į tai, kas įdomiausia ir naudingiausia.

Parašykite atsiliepimą apie "Gabaus vaiko drama"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Alice Miller pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gabaus vaiko drama", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gabaus vaiko drama" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gabaus vaiko drama" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gabaus vaiko drama"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alice Miller tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gabaus vaiko drama" perkama kartu