Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 5.29 SoldOut

Knygos „Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika“ aprašymas

Atnaujintoje mokymo metodinėje priemonėje „Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika“ nuosekliai, algoritminiu principu pateikiami svarbiausi ūminio insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos principai, kurie rekomenduojami kasdieninei klinikinei praktikai. Vieningas įvairių specialistų požiūris į insultą ypač svarbią reikšmę įgavo pastaraisiais metais, Lietuvoje įsteigus specializuotus insultų gydymo centrus ir juose ūminiais galvos smegenų kraujotakos sutrikimais sergančius pacientus pradėjus kur kas dažniau gydyti šiuolaikiškais reperfuziniais gydymo metodais.

Šis atnaujintas leidimas parengtas, remiantis 2015–2020 m. klinikiniais tyrimais, naujausiais tarptautiniais insulto kontrolės susitarimais, kuriuos pastaraisiais metais paskelbė Europos insulto organizacija bei Amerikos širdies ir insulto draugijos.

Leidinyje „Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika“ , skirtame studentams, gydytojams rezidentams ir įvairių specialybių gydytojams, Lietuvos insulto ekspertai pateikia rekomendacijas, kaip atpažinti insultą, jį diagnozuoti ir teikti ikistacionarinę pagalbą, atnaujintus ligonių atrankos specializuotam išeminio insulto gydymui – intraveninei trombolizei ir mechaninei trombektomijai – kriterijus, išeminio ir hemoraginio insulto bazinio ir neurochirurginio gydymo principus. Insulto profilaktinis gydymas papildytas naujųjų geriamųjų antikoaguliantų skyrimo rekomendacijomis.Parašykite atsiliepimą apie „Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Neurologijos knygos

Aleksandras Vilionskis, Daiva Rastenytė, Dalius Jatužis, Kristina Ryliškienė, Vaidas Matijošaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Vilionskis, Daiva Rastenytė, Dalius Jatužis, Kristina Ryliškienė, Vaidas Matijošaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Galvos smegenų insulto diagnostikos, gydymo ir profilaktikos metodika“ perkama kartu