NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Albertas Skurvydas (g. 1960 m. birželio 03 d.) – sporto mokslininkas, profesorius, knygų autorius. Šis žmogus laikomas viena iškiliausių akademinės sporto visuomenės asmenybių ir vienu ryškiausių šios srities mokslininkų. Pateikiame kelis jo biografijos faktus bei trumpą knygų apžvalgą.

Albertas Skurvydas knygos

Rasta: 13

Modernioji neuroreabilitacija. Judesių valdymas ir proto treniruotė | Albertas Skurvydas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
32,51 €
Kaina su kodu: 29,26 €
Turime sandėlyje
Rytmečio užrašai: mokslas, sportas, sveikata | Albertas Skurvydas
-10% su kodu: PATOGU
24,22 €
Kaina su kodu: 21,80 €
Turime sandėlyje
Judesių mokslas, 1 dalis. Griaučių raumenys, valdymas, mokymas, reabilitacija | Albertas Skurvydas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
34,01 €
Kaina su kodu: 30,61 €
Turime sandėlyje
Apie mokslą, tiesą ir pažangą | Albertas Skurvydas
-10% su kodu: PATOGU
14,63 €
Kaina su kodu: 13,17 €
Turime sandėlyje
Judesių mokslas, 2 dalis. Mityba, patarimai, sportas | Albertas Skurvydas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
34,01 €
Kaina su kodu: 30,61 €
Turime sandėlyje
KNYGŲ RINKINYS. JUDESIŲ MOKSLAS. Griaučių raumenys, valdymas, mokymas, reabilitacija + Mityba, patarimai, sportas | Albertas Skurvydas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
59,35 €
Kaina su kodu: 53,42 €
Turime sandėlyje
Rasta: 131982-ais metais Albertas Skurvydas baigė Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą ir liko čia dirbti. Tartu universitete jis apsigynė daktaro disertaciją, Kauno medicinos universitete – habilituoto daktaro disertaciją.  

Albertas Skurvydas daug metų dirbo Lietuvos sporto universiteto rektoriumi. Jo dėka ši mokslo įstaiga aktyviai rengė sporto specialistus ir pedagogus. Rektoriaus siekis buvo paversti universitetą modernia sveikatingumo, sporto ir reabilitacijos aukšto lygo specialistų rengimo mokykla.

Nuo 2020-ų metų mokslininkas ėmė dėstyti ir Vilniaus universitete bei Vytauto Didžiojo universitete.

Albertas Skurvydas priklauso įvairioms tarptautinėms sporto mokslo kolegijoms, draugijoms ir taryboms. Jis parengė ir publikavo apie penkis šimtus mokslinių straipsnių. Dalis jų patalpinta tarptautinėje „Web of Science“ duomenų bazėje. Autoriaus straipsniai aktyviai cituojami viso pasaulio akademinėje bendruomenėje. Įvairios sporto organizacijos už veiklą profesorių apdovanojo prizais ir nominacijomis. 2015-ais metais Kauno miesto savivaldybė jam įteikė mokslininko premiją.

Mokslininkas daug metų redagavo žurnalą „Ugdymas. Kūno kultūra. Sportas“. Alberto Skurvydo bibliografiją sudaro keli vadovėliai („Žmogaus fiziologija“, „Fizinis rengimas“, „Graikų-romėnų imtynės“), monografijos („Apie mokslą, tiesą ir pažangą“, „Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas“) ir apie dešimt knygų.  

Autoriaus knygos daugiausiai skirtos sporto ir sveikatos srities studentams, tačiau bus įdomios ir kitiems specifine sritimi besidomintiems skaitytojams. Ypač vertinga dviejų dalių knyga „Judesių mokslas“. Pirmoji dalis apima griaučių raumenų valdymą, mokymą ir, reabilitaciją. Antroje autorius kalba apie mitybą bei stiprinimą ir atsistatymą.

Fiziologijos, biomechanikos ir kitų sričių specialistams bus įdomi knyga „Modernioji neuroreabilitacija. Judesių valdymas ir proto treniruotė“. Albertas Skurvydas remiasi fiziologijos, anatomijos, psichologijos, neurologijos, judesių mokslo, kibernetikos ir farmakologijos pasiekimais.

Autoriaus indėlis į akademinį sporto pasaulį ir specialistų rengimą nenuginčijamas. Jo vadovėliai yra išsamūs, naudingi ir vertinami specialistų, tad jei domitės specifinėmis temomis, kviečiame juos įsigyti internetu.