NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Geidžių šv. Onos bažnyčia

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2.97 SoldOut

Knygos "Geidžių šv. Onos bažnyčia" aprašymas

Leidinyje pateikiama vieno iš Žemaitijos medinės sakralinės architektūros paminklų - Geidžių bažnyčios (Mažeikių r. ) statybos istorija ir architektūros raida, aptarti joje buvę ir esantys dailės paminklai. Skiriama visiems, kas domisi kultūros paveldu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Geidžių šv. Onos bažnyčia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Geidžių šv. Onos bažnyčia", Dalia Ramonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Ramonienė su knyga "Geidžių šv. Onos bažnyčia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Geidžių šv. Onos bažnyčia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Ramonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Geidžių šv. Onos bažnyčia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geidžių šv. Onos bažnyčia" perkama kartu