0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Geidžių šv. Onos bažnyčia

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Geidžių šv. Onos bažnyčia


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Geidžių šv. Onos bažnyčia" aprašymas

Leidinyje pateikiama vieno iš Žemaitijos medinės sakralinės architektūros paminklų - Geidžių bažnyčios (Mažeikių r. ) statybos istorija ir architektūros raida, aptarti joje buvę ir esantys dailės paminklai. Skiriama visiems, kas domisi kultūros paveldu.Parašykite atsiliepimą apie "Geidžių šv. Onos bažnyčia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Geidžių šv. Onos bažnyčia, kurią skaitytojams dovanoja Dalia Ramonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Ramonienė su knyga Geidžių šv. Onos bažnyčia jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Geidžių šv. Onos bažnyčia patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Ramonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Geidžių šv. Onos bažnyčia palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geidžių šv. Onos bažnyčia" perkama kartu