NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija „Siekiantiems begalybės“)

13,39 €
Kaina su kodu: 12,05 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 13.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymas

Taip pat galite įsigyti kun. Vytauto Sadausko SJ parengtą knygų rinkinį - knygą ir pratybas „Geroji Naujiena (knyga + pratybos)“

***

Knyga "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems" - tai devintasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys. Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo. Esame įsitikinę, kad gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.

Juk ne kartą buvai nustebintas (-a) nepaprasto gamtos grožio, tiesa? Pavyzdžiui, gražaus saulėtekio arba saulėlydžio, kalnų didybės, pražydusių pavasario gėlių ar žvaigždėto dangaus.
Pasaulis - tai nuostabi Gamtos knyga, kurią Kūrėjas rašo ilgai ir kantriai. Ji kupina paslapčių ir klausimų, kurių patys vieni atsakyti negalime, nes pasakojimas dar nebaigtas.

„Kokios nesuvokiamos man tavo mintys, Dieve, ir kiek jų daug!" (Ps 139) - skundžiasi psalmių autorius. Kūrėjo mintis galėjo suprasti ir atskleisti tik tas, kuris jį vadino savuoju Tėvu - Jėzus Kristus.

Giliausią Gamtos knygoje glūdinčią Visagalio mintį Jėzus vadino Gerąja Naujiena.
Kodėl „Naujiena" rašoma iš didžiosios „N"?
Ar ji tikrai gera?
Kokią žinią Kristus neša tau ir visiems žmonėms?
Kaip turėtume ją priimti, į ją atsiliepti?
Į šiuos ir kitus klausimus padės atsakyti knygelė „Geroji Naujiena mažiems ir dideliems".

Mūsų pasaulyje dvelkia Dievo Dvasia.
Ji gamtą ir žmogų kreipia į begalinę Tiesą, Meilę, Gerį ir Grožį - DIEVO KARALYSTĘ.
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija „Siekiantiems begalybės“)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija „Siekiantiems begalybės“)", kurį pristato Vytautas Sadauskas. Siūlome ne tik išsamų "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Sadauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija „Siekiantiems begalybės“)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija „Siekiantiems begalybės“)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija „Siekiantiems begalybės“)" perkama kartu