0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis (serija "Siekiantiems begalybės")

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 14,19 €*
Sutaupote: 7.70 € (55%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis (serija "Siekiantiems begalybės")


2021-08-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis (serija "Siekiantiems begalybės")" aprašymas

Patraukliai apžvelgdamas dabartinę mokslinių tyrimų padėtį autorius verčia abejoti vyraujančia prielaida, kad tolesnė genetinių tyrimų ir neurologijos mokslo pažanga galiausiai įmins gyvybės ir žmogaus vietos pasaulyje paslaptį. Naujausi moksliniai tyrimai, jo akimis, atskleidžia visišką mūsų negebėjimą paaiškinti, kaip genai lemia gyvojo pasaulio grožį bei įvarovę, o smegenų elektrinis aktyvumas – žmogaus proto kūrybinę veiklą.


"Per pastaruosius 150 metų pasaulį jie [mokslininkai] aiškino remdamiesi nuomone, jog nėra nieko, ko nebūtų įmanoma paaiškinti, jog visa, kas nežinoma, tėra tai, kas dar laukia būti pažinta. Ir taip buvo iki pat nesenos akimirkos, kai du ambicingiausi iš visų moksliniai projektai visiškai netikėtai – ir niekam to nepastebint – atskleidė, kad mes vis dėlto esame sau paslaptis. Šis pasakojimas yra apie tai, kaip tai įvyko, ir apie to (gausius) padarinius."

James Le FanuIš anglų kalbos vertė Gediminas ŽukasTURINYS

TURINYS


Pratarmė / 7

1. Pergalingas mokslas - beveik / 9

2. Žmogaus kilmė: dviejų dalių mįslė / 31

3. Mokslo ribos 1: Donkichotiška visata / 64

4. (Evoliucinė) "visko priežastis": tikrumas / 76

5. (Evoliucinė) "visko priežastis": abejonė / 113

6. Mokslo ribos 2: neperprantama spiralė / 129

7. Žmogaus nuopolis: dviejų veiksmų tragedija / 150

8. Mokslo ribos 3: neperprantamos smegenys / 178

9. Tyla / 230

10. Žmogaus sugrąžinimas ant pjedestalo / 252

Padėka / 261

Išnašos / 263


Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis (serija "Siekiantiems begalybės")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

James Le Fanu parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis (serija "Siekiantiems begalybės"), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis (serija "Siekiantiems begalybės") aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis (serija "Siekiantiems begalybės") už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis (serija "Siekiantiems begalybės")? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, James Le Fanu tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis (serija "Siekiantiems begalybės")" perkama kartu