0

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija "Siekiantiems begalybės")

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija "Siekiantiems begalybės")

  • Serija: Siekiantiems begalybės
  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786098088113

2021-02-28 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija "Siekiantiems begalybės")" aprašymas

Teologinis leidinys "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė. Klausimai mokslui ir religijai" - tai jau ketvirtasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys.

Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo, nes gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.


Knygoje "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė. Klausimai mokslui ir religijai" pateikti trys skirtingi būdai, kaip susidurdami su mokslo iššūkiu žmonės ieško atsakymų į įvairius jiems rūpimus egzistencinius klausimus.


Ar mokslas teikia faktus, o religija tik nuomones? Ar Visatoje yra ženklų, rodančių, kad ją sukūrė Kūrėjas? Ar mokslininkas gali tikėti stebuklais ir melstis?

Johnas Polkinghorne'as (g. 1930), Kembridžo universiteto matematinės fizikos profesorius, 1982 m. tapęs anglikonų dvasininku, jau daug metų domisi teologijos ir mokslo sąveika ir šioje knygelėje į šiuos fundamentalinius klausimus atsako paprastai, aiškiai, gyvai ir nuoširdžiai."Būdamas mokslininkas ir anglikonų dvasininkas, stengiausi suprasti, kaip vienas su kitu susiję mokslinis ir religinis požiūriai į pasaulį. Ar mums reikia kurį nors iš jų rinktis, ar vis dėlto jie vienas kitą papildo taip, kad kartu teikia pilnatviškesnį vaizdą nei kiekvienas atskirai? Manau, mums reikia mokslo ir religijos ir jie gali vienas kitam pasakyti daug svarbių dalykų. Tikiuosi, kad ši knygelė padės šį pokalbį įsitraukti ir kitiems. Mėgstu sakyti, jog esu "dviakis", žvelgiu į tikrovę iš dviejų - mokslo ir religijos - perspektyvų. Toks regėjimas padeda man pamatyti daugiau nei žiūrint tik kuria nors viena akimi."

Johnas Polkinghorne


Visos serijos "Siekiantiems begalybės" knygos:

Tikėjimo slėpinys. Įvadas į katalikybę

Didieji klausimai vaikams

Mokslas ir tikėjimas. Naujasis įvadas

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė

Dešimt visuotinių principų

Jėzus. Istorinis portretas

Didieji klausimai jaunimui

Nevykėlio laiškai

Geroji Naujiena mažiems ir dideliems

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis

Didieji klausimai vaikams ir tėvams

Penki antikatalikiški mitai

Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija


Iš anglų kalbos vertė Gedinimas Žukas

Parašykite atsiliepimą apie "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija "Siekiantiems begalybės")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija "Siekiantiems begalybės"), kurią skaitytojams dovanoja John Polkinghorne. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John Polkinghorne su knyga Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija "Siekiantiems begalybės") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija "Siekiantiems begalybės") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Polkinghorne. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija "Siekiantiems begalybės") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija "Siekiantiems begalybės")" perkama kartu