Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-01-31 Kęstutis V

Tiems kurie nori giliau suprasti, kas yra gimimas, meilė ir mirtis. Čia meile supa viską, knygos pabaigoje (304 pusl.) nugali net pačią mirtį.


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 5.18 SoldOut

Knygos "Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste" aprašymas

Tai antropologinė knyga, skirta gimdymo ir gimimo kultūrai Lietuvoje. Joje pasaulio ir Lietuvos pribuvėjystės bei akušerijos istorijos kontekste pateikiama autentiška etnokultūrinė medžiaga, atspindinti senąsias mūsų tautos pribuvėjystės tradicijas, moterų gimdymo patirtis, su gimdymu ir gimimu susijusius ritualus. Greta –ir šių dienų pribuvėjų bei mamų ir tėčių patirtys, atveriančios kitokią gimdymo sampratą nei ta, kuri būdinga moderniajai visuomenei ir medicinai, atmetusioms senųjų tradicijų išmintį ir pasitikinčioms tik naujomis technologijomis.
Knygoje daug informacijos apie natūralaus gimdymo judėjimus Lietuvoje ir pasaulyje, jų dvasingumą, paneigiančios mitus apie natūralaus gimdymo namuose ar gimdymo vandenyje grėsmes. Siekis prisiimti asmeninę atsakomybę už savo gimdymą ir kūdikio gimimą bei išnaudoti nėštumo ir gimdymo būseną savo dvasiniam augimui čia pateikiamas kaip neišvengiama alternatyva, vyraujant požiūriui į gimdymą vien kaip į materialų reprodukcijos procesą, kuriam svarbiausia užtikrinti medicininę priežiūrą, visiškai nepaisant dvasinių dalyvaujančiųjų gimtyje poreikių.


Kiti taip pat domėjosi


2013-01-31

Tiems kurie nori giliau suprasti, kas yra gimimas, meilė ir mirtis. Čia meile supa viską, knygos pabaigoje (304 pusl.) nugali net pačią mirtį.

2011-12-01

nerali knyga,turetu ja perskaityti kieviena gimdymui besiruosianti mama :)

2011-09-08

Labai labai gera knyga, padejo psichologiskai pasiruosti tam nuostabiam momentui. Siuo metu laukiuosi trecio leliuko ir pries didiji susitikima butinai ir vel ja remsiuos :)

2009-11-23

Puiki knyga. Labai daug man padėjo.

2009-06-12

Nenoriu peikti knygos, nes neskaičiau; tik galiu įspėti: naturalus gimdymas - fiziologija. Deja, gan dažnai būna ir patologiją. Algoritmų akušerijoje nėra ir bviso neneumatysi, tad nerizikuokite gimdyti namuose, nes tai gan rizikinga.

2008-11-02

Labai patiko. Puiki, informatyvi ir ikvepianti knyga, skatinti moteri labiau pasitiketi savimi, ypac tuo nuostabiu laikotarpiu, kai laukiame didziausios Dangaus dovanos...

2008-04-27

Labai faina knyga. Siuo metu laukiuosi ir ja skaitau! Man patiko skaityt apie pribuvejas, apie tai kaip anksciau gimdydavo, apie gimdymus namie.\r\nSaunu,kad dar kazkas surinko tokia informacija!

Parašykite atsiliepimą apie "Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste", Laimė Kiškūnė, Rima Pociūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laimė Kiškūnė, Rima Pociūtė su knyga "Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laimė Kiškūnė, Rima Pociūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gimdymas ir Gimimas. Šiandieninės patirtys pribuvėjystės istorijos kontekste" perkama kartu