NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Grafinio dizaino objektai CorelDRAW terpėje

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 10.99 SoldOut

Knygos "Grafinio dizaino objektai CorelDRAW terpėje" aprašymas

Leidinys "Grafinio dizaino objektai CorelDRAW terpėje" skiriamas ir tiems, kurie dar tik mokosi dizaino pagrindų, ir tiems, kurie jau turi dizainerio patirties ir nori šiam darbui panaudoti kompiuterinės grafikos programą.
Knygoje pateikiamas nuoseklus darbo kuriant įvairiausius dizaino objektus programa CoreDRAW aprašymas. Skaitydami ją susipažinsite su CorelDRAW programos įrankiais, išmoksite tvarkyti objektus, rašyti tekstą sudėtingomis formomis ir įvairiomis trajektorijomis, kurti laisvos formos objektus, juos spalvinti, panaudoti specialiuosius efektus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grafinio dizaino objektai CorelDRAW terpėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie vaizdą, grafiką, animaciją

Vitalija Keršienė, Danutė Ambrazienė, Jonas Krivickas ir kt. pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Grafinio dizaino objektai CorelDRAW terpėje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Grafinio dizaino objektai CorelDRAW terpėje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Grafinio dizaino objektai CorelDRAW terpėje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Grafinio dizaino objektai CorelDRAW terpėje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vitalija Keršienė, Danutė Ambrazienė, Jonas Krivickas ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Grafinio dizaino objektai CorelDRAW terpėje" perkama kartu